Witcher 3 DLC'lerin oynama sırası var mı?

• Konuyu başlatan Ctvxn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 19B
Witcher 3'ü yeni oynamaya başladım. Şu an 26 Level'im. Steam üzerinden DLC'lerle beraber almıştım. Oyunda görevlerde birkaç HoS ve BaW görevi çıktı bile. Bu mavi ve kırmızı olan görevlerin hiçbirini yapmayıp, önce ana oyunu bitirip sonra mı DLC'leri oynamalıyım. Yoksa ana oyunu oynarken gelen DLC görevlerini seviyeme göre yapıp mı ilerlemeliyim ? Mesela HoS un bir rün yazıcısı görevi geldi. Onu yapmazsam ekipmanlarıma rün işleyemeyeceğim. O halde yapmam mı lazım?

Son düzenleme:
Witcher 3'ü yeni oynamaya başladım. Şu an 26 Level'im. Steam üzerinden DLC'lerle beraber almıştım. Oyunda görevlerde birkaç HoS ve BaW görevi çıktı bile. Bu mavi ve kırmızı olan görevlerin hiçbirini yapmayıp, önce ana oyunu bitirip sonra mı DLC'leri oynamalıyım. Yoksa ana oyunu oynarken gelen DLC görevlerini seviyeme göre yapıp mı ilerlemeliyim ? Mesela HoS un bir rün yazıcısı görevi geldi. Onu yapmazsam ekipmanlarıma rün işleyemeyeceğim. O halde yapmam mı lazım?
Evet. Mavi ve Kırmızı renklerde olan görevlere gitme. Ana hikayeyi bitir. Sonra ister mavi istersen de kırmızıya gidersin. Ama maviye önce gidilmesi daha iyi. Blood n Wine daha kapsamlı çünkü.

Rün yazıcısı bu haliye aktif değil mi? Rün yazıcısını istiyorsan maviye başla devam etme diyeceğim ama emin olamadım. Cevap gelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı