Witcher 3 dünyanın en iyi oyunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyun kültürünüzü genişletirseniz bu tarz 1-2 günlük etkiler minimuma inecektir. Henüz daha RDR2'nin üzerinde bir oyun çıkmadı piyasaya. Witcher 3 harika bir oyun fakat RDR2 bir gömlek üstündür.

Hocam düzeltilmiş dediğiniz halindede bir şey yok. Bedava Next-gen Update diye grafikleri boyamışlar o kadar.Oynanışta bi düzeltme yok
Adamlar yeni bakış açısı getirmiş grafikleri artırmış yeni görev eklemiş yeni bir kaç item eklemiş. Bedava güncellemeye göre gayet iyi. Ne bekliyon bedava güncellemeden grafiklerin üst düzey yapılıp combatını god of war gibi yapmalarınımı?

Üç adımdan dördünde Batmobile savaşı olmasa kusursuz oyun

Yazarsam spoiler yiyeceğim. Fazla yazmim. Ana hikayenin çoğunda batmobile yok. Yan görevlerde mevcut ki.% 94 oranında bitirdim bir oyun.

Yazarsam spoiler yiyeceğim. Fazla yazmim. Ana hikayenin çoğunda batmobile yok. Yan görevlerde mevcut ki.% 94 oranında bitirdim bir oyun.

Tabii ben de tüm oyunları en az iki kez ve Arkham Knight'ı %120 bitirmiş olarak yapıyorum bu yorumu. O kadar hypelanan Deathstroke bossfight'ı bile Tank savaşıydı, oyunun kötü olan tarafını kabul etmekte bir sorun yok.

Tabii ben de tüm oyunları en az iki kez ve Arkham Knight'ı %120 bitirmiş olarak yapıyorum bu yorumu. O kadar hypelanan Deathstroke Bossfight'ı bile Tank savaşıydı, oyunun kötü olan tarafını kabul etmekte bir sorun yok.

Batmobile alakalı bütün görevleri bitirdiğim o savaşı biliyorum.:D onu da geçtik. Yine geçeriz. Tamam yorumun bruce wills tarafından kabul edildi. 😎

Adamlar yeni bakış açısı getirmiş grafikleri artırmış yeni görev eklemiş yeni birkaç item eklemiş. Bedava güncellemeye göre gayet iyi. Ne bekliyorsun bedava güncellemeden grafiklerin üst düzey yapılıp combatını God of War gibi yapmalarını mı?

Ben ondan bahsetmiyorum. Arkadaşın eski oyun motorunun berbat oldugundan bahsetti. O yüzden söyledim. Burada boşuna Witcher fanlığı yapmaya gerek yok :D

Ben ondan bahsetmiyorum. Arkadaşın eski oyun motorunun berbat oldugundan bahsetti. O yüzden söyledim. Burada boşuna Witcher fanlığı yapmaya gerek yok :D
Witcher 3 dinamikleri konsola göre yapıldığı için PC'de kötü geliyor yapacak bir şey yok.

Yıllar sonra bir oynayayım dedim ilk görevde grafikler oyun motoru berbat geldi çıktım. Yıllar sonra düzeltilmiş haline bakayım dedim 145 saat aralıksız oynadım böyle bir şey yok arkadaş. Oyun bitmiyor, DLC'leri ayrı bir oyun olmuş. Novigard sonrası toussaint çok efsane geldi. Diyaloglar uzun okumak zor oluyor ama boş muhabbet yok sarıyor. Ben böyle oyuna kitlenmemiştim en sonunda ev tasarımına dahi imkan veren DLC efsane olmuş o yeşil arazi grafikler müthiş. Bütün zırhları topladım geliştirdim boş geçmedim oyunun suyunu çıkardım en son DLC'de bitince çıktım. Oynayan varsa tavsiye ederim. Cyberpunk ve Witcher 3'ü arka arkaya oynadım anladım ki CD project, Rockstar Games'i hikayede tokat manyağı yapmış. GTA serisi vb. büyük oyunları oynamış birisi olarak bana göre dünyanın en iyi oyunu Witcher 3'dür. Tek kusuru var savaş dinamiği berbat ötesi ona da alışıyorsunuz. Uzun zaman sonra oyun oynadım arka arkaya hikaye kısmıyla Cyberpunk ve Witcher 3 çok iyi sardı bunlar tavsiye ederim. 15 liraya böyle oyun tabii yıllar sonra.
Eki Görüntüle 1655077
Reis biraz konu dışı olucak ama bendr witcher'a başlamak istiyorum fakat 1'de daha ilk sahnede wattman veriyo o yüzden sildim onu. Direk 3'e mi geçmeliiyim yoksa 2 oynamalimiyim?

Reis biraz konu dışı olucak ama bendr witcher'a başlamak istiyorum fakat 1'de daha ilk sahnede wattman veriyo o yüzden sildim onu. Direk 3'e mi geçmeliiyim yoksa 2 oynamalimiyim?
Ben geçen sene 2'yi oynamıştım 3 ile arasında bir bağlantı kuramadım zaten unuttuktan sonrada hiçbir şekilde bağlantı kuramıyorsun. Direkt Witcher 3 başlayabilirsin. Witcher 1 oynanmaz bence gerek yok grafikler İnternet kafede counter attığımız zamanlardan bile kötü bu ne böyle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı