Witcher 3 ek paketler ne işe yarıyor ve ilişkileri neler?

pulse2

Femtopat
Geçenlerde bir konu açmıştım hangi oyundan başlayayım diye bu sefer karar verip seriye başladım ama 3. oyunu öyle bir şekilde yapmışlar ki ne karar versem aklım kalıyor. Hikâyeye odaklanamıyorum ve karakterler o kadar güzel ki kadın erkek fark etmez hepsine bağlandım neredeyse oyundan kopamıyorum. Her neyse ben soruma geleyim.

Oyunun ek paketleri ne işe yarıyor, oyuna ilk başladığımızdan itibaren ek paketler oyuna etki ediyor mu yoksa oyuna yeniden başlamak istediğimde ek paketleri mi seçmem gerekiyor?

Yennefer veya Triss arasında kaldım kimi seçmeliyim seçimim sadece karakterin cinsel ihtiyacı için mi yoksa oyunda bana farklı şekilde yardımcı oluyorlar mı?

İlişki seçimlerinde yukarıda yazdığım gibi karakterler kendilerine o kadar bağlıyorlar ki kararsız kalıyorum kitaplara göre mi oynamak gerek yoksa dijital platformda ki oyunların kendi hikâyesine göre oynamak mı daha mantıklı birçok arkadaş farklı konularda Triss'in bizi aldattığını söylüyor bir görevde pencere açık bakarsanız ayak izleri göreceksiniz gibisinden şeyler yazmış bu ek paketleri oynarken mi karşımıza çıkıyor merak ettim spoiler yeme uğruna cevabı öğrenmek istiyorum.

Oyunu en baştan oynamak beni sıkacağını düşünüyorum diğer kararları internetten izlemek yerine kendim oynamak istiyorum save dosyası indirebileceğim bir site var mı böyle bir olay mevcut mu?

Şuan hala oyuna devam etmekteyim yarıladım mı bilmiyorum bile cevaplarınızı üstü kapalı verirseniz çok sevinirim kritik yerler harici spoiler da verebilirsiniz benim için önemi yok aklımda çok soru var fakat bilmek istediğim ek paketlerin ne işe yaradığı ve ilişki konusu teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda belli bir yere geldiğin zaman DLC'lere giriş yapmak için sana görev geliyor. Ama bu Blood and Wine'da böyle diğeri hakkında bilgim yok.

Geçenlerde bir konu açmıştım hangi oyundan başlayayım diye bu sefer karar verip seriye başladım ama 3. oyunu öyle bir şekilde yapmışlar ki ne karar versem aklım kalıyor. Hikâyeye odaklanamıyorum ve karakterler o kadar güzel ki kadın erkek fark etmez hepsine bağlandım neredeyse oyundan kopamıyorum. Her neyse ben soruma geleyim.

Oyunun ek paketleri ne işe yarıyor, oyuna ilk başladığımızdan itibaren ek paketler oyuna etki ediyor mu yoksa oyuna yeniden başlamak istediğimde ek paketleri mi seçmem gerekiyor?

Yennefer veya Triss arasında kaldım kimi seçmeliyim seçimim sadece karakterin cinsel ihtiyacı için mi yoksa oyunda bana farklı şekilde yardımcı oluyorlar mı?

İlişki seçimlerinde yukarıda yazdığım gibi karakterler kendilerine o kadar bağlıyorlar ki kararsız kalıyorum kitaplara göre mi oynamak gerek yoksa dijital platformda ki oyunların kendi hikâyesine göre oynamak mı daha mantıklı birçok arkadaş farklı konularda Triss'in bizi aldattığını söylüyor bir görevde pencere açık bakarsanız ayak izleri göreceksiniz gibisinden şeyler yazmış bu ek paketleri oynarken mi karşımıza çıkıyor merak ettim spoiler yeme uğruna cevabı öğrenmek istiyorum.

Oyunu en baştan oynamak beni sıkacağını düşünüyorum diğer kararları internetten izlemek yerine kendim oynamak istiyorum save dosyası indirebileceğim bir site var mı böyle bir olay mevcut mu?

Şuan hala oyuna devam etmekteyim yarıladım mı bilmiyorum bile cevaplarınızı üstü kapalı verirseniz çok sevinirim kritik yerler harici spoiler da verebilirsiniz benim için önemi yok aklımda çok soru var fakat bilmek istediğim ek paketlerin ne işe yaradığı ve ilişki konusu teşekkürler.
Witcher Wild Hunt tek oynamakla bitireceğin bir oyun değil. O yüzden spoiler vermemek için tavsiyem kararları kendin vererek tekrar, tekrar oynaman. Ama DLC'ler hikaye içerisinde belli lvl'e ulaştığın zaman karşına çıkıyor. Dilersen yaparsın dilersen yapmazsın. Ayrıca O Triss'in aldatma hikayesi net olan bir şey değil bir kaç arkadaşın çılgın gözlemlerine dayanan bir gerçek.

İlişki seçimlerinde yukarıda yazdığım gibi karakterler kendilerine o kadar bağlıyorlar ki kararsız kalıyorum kitaplara göre mi oynamak gerek yoksa dijital platformda ki oyunların kendi hikâyesine göre oynamak mı daha mantıklı.

Sana hangisi daha yakın geliyorsa onu seç. Kitaba göreyi falan boş ver.

Oyunu en baştan oynamak beni sıkacağını düşünüyorum diğer kararları internetten izlemek yerine kendim oynamak istiyorum Save dosyası indirebileceğim bir site var mı böyle bir olay mevcut mu?

Şu an hala oyuna devam etmekteyim yarıladım mı bilmiyorum bile cevaplarınızı üstü kapalı verirseniz çok sevinirim kritik yerler harici spoiler da verebilirsiniz benim için önemi yok aklımda çok soru var fakat bilmek istediğim ek paketlerin ne işe yaradığı ve ilişki konusu teşekkürler.

O Triss'in aldatma işi bir teori Triss veya Yennefer'i seçmen sana kalmış istediğini seç ek paketler belli bir seviyede açılıyorlar ama oyunu bitirip öyle ek paketleri oynamanı öneririm ana hikayede etkilemiyor ek paketleri 1 2 tane şeye etki ediyor çok önemli şeyler değiller.

Kitabı okuyunca pek objektif olamıyorsunuz hocam o yüzden sordum 🙂

Doğrudur. Yanlış biliyor olabilirim fakat sanırsam Yennefer bize çok fedakarlıklar yapıyordu, acı çekiyordu. O yüzden mi kitabı okuyunca objektif olunmuyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı