Witcher 3 Eşkiyalar ölmüyor

Tik işareti olmayan görevi yapman gerekiyor. Tik olmayan görevi yapman için ilk olarak "Cadının Peşinde" adlı görevi yapacaksın. Yoksa haritada gitmen gereken bir yer gözükmeyecek. O görev ile "Cadının Peşinde" adlı görev birbiriyle bağlantılı. "Cadının Peşinde" adlı görevi yaptıktan sonra yeni yeni görevler gelecek karşına. Onları da yapman lazım ve o görevler sayesinde Baron'un eşini bulacak ve "Aile Meseleleri" adlı görevi tamamlayacaksın.

Hocam şahsen oyunlarda Level'e takılıp zorla yan görev yapmaktan hoşlanmıyorum ilgimi çekenleri yapıp sırf onların hikayesi için oynamaktan hoşlanıyorum. Ben şöyle bir çözüm buldum: Oyunun konsolunu açıp seviye veya istersen para hilesi kullanabilirsin. Linçleyecek arkadaşlar yorumun altında ağlamasın lütfen ben seviye ve para engeline takılmayı sevmiyorum. İstersem ganimet peşinde koşuyorum istersem ana görev peşinde koşuyorum istersem de yan görev yapıyorum. Buna rağmen oyunu DLC'ler dahil 72 saat 32 dakika oynadım. Önerim bunu abartmadan denemeniz. Önerdiğim site: Bütün Witcher 3 Hileleri - Biz Ne Yapıyoruz Ki? eğer istersen Triss ya da Yen'i çıplak bile yapabilirsin. :) ama bir önerim daha var kesinlikle bütün yan görevleri yapmaya çalış çünkü içerisinde çok güzel sürprizler olabiliyor tango 3 kişiliktir. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı