Witcher 3 Gaunter O'Dimm öldürülebilir mi?

Ölmemesini ve 4. oyunda küçük de olsa bir rolü olmasını tercih ederdim. Saygı duyulası zeki bir villain bence.

Gaunter O'Dimm bayağı gıcık bir karaktermiş. İnternette Tanrı falan gibi şeyler okudum ama Kratos'un bayağı bir Tanrı öldürmüşlüğü var. Geralt'ın ondan aşağı kalır bir yanı var mı, öldürebilir miyim?
Galiba Hearts of Stone DLC'sini oynarsan ( Diğeri de olabilir tam hatırlamıyorum ) orada onunla daha çok etkileşime giriyoruz ama bence sen oynayarak gör daha heyecanlı olur senin için.

Bu arada Witcher fanıyım diye söylemiyorum, Geralt Witcher evrenindeki en güçlü Witcher olurken ayrıca en güçlü kişilerden biridir. Tanrı seviyesinde gücü yoktur ancak hafife alınası bir karakter asla değil. İlk oyunundan tut 3. oyununa kadar oynadım ben bu karakteri, 1. oyunda hikayenin sonuna doğru yetenek ağacının bitimine doğru Aerondight ile her şeye tek atmaya başlaması ve büyü gücünün fazla olması mı ? Dersin. Yoksa oyunun hatası mı ? Dersin bilemem ama 3. oyunda da gerçekten karakteri geliştirirseniz be son levellere gelirseniz Geralt inanılmaz güçleniyor. Ama dediğim gibi 1. oyundaki kadar güçlü Geralt ben daha görmedim. Oyun zaten tıkla öldür olduğundan Gerat'ın 1 tıkla yaratık öldürmesi insana OP hissiyatı veriyor. Baya OP karakter hissiyatı var ama ölümsüz değil. Gücü ise tamamen onu kontrol edene bağlı oyunda. Gaunter O'Dimm diye konu Geralt biraz gereksiz küçümsendi diye düşünüyorum.

Gaunter O'Dimm, Geralt'ın gemide tuzakta ve ölmek üzereyken kurtarması üzerine yapılan anlaşmalardan dolayı Geralt'ın hikayesine bağlanıyor yani aslında bu dlc olmasa Guanter O'Dimm istediği kadar G.O.D kodlu karakter olsun hikayede yer bile verilmeyebilecek bir karakterdi, CD Projekt RED sağolsun oyundan güzel dlc yaptığı için yer verdi. Oyunun başında da görünüyor kendisi ama o sahneden sonra çokta denk gelinen bir karakter değil diye biliyorum. Yani ana oyunda çok önemi yok bile, yanlış biliyor olabilirim belki ana oyunda yan görevi falan vardır o zaman söyleyiniz lütfen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı