Witcher 3 gelişmiş kurt teçhizatları yok

Blackjack0

Hectopat
Daha fazla  
Witcher 3'ün ana hikayesini bitirdim, şuan 34 levelim. Üstümde usta işi kurt zırhı var ama seti tamamlayamıyorum. Gelişmiş kurt eldivenleri, pantolonu vs istiyor. Şöyle bir durum da var; ben bütün kurt teçhizatı hazine avlarını yaptım, sadece 6. kısım çizme hariç. Yine de gelişmiş kurt teçhizatları çıkmıyor zırhçıda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelişmiş Kurt Teçhizatı < Usta İşi Kurt Teçhizatı.

Sen zırhlarını ana hikayede yükseltebilecek en üst seviyeye yükseltmişsin zaten. "Ana hikayede" Witcher teçhizatları, en fazla Usta İşi seviyesine kadar yükseltilebilir. Usta İşi seviyesinden sonra, en üst seviye olan Büyük Usta seviyesi var. O seviyeye yükseltmen için de Blood and Wine ek paketini satın alman gerekiyor. Aldıktan sonra, oradaki Elf çırağı Lazare'ye yaptırabilirsin @Blackjack0.

Gelişmiş Kurt Teçhizatı < Usta İşi Kurt Teçhizatı.

Sen zırhlarını ana hikayede yükseltebilecek en üst seviyeye yükseltmişsin zaten. "Ana hikayede" Witcher teçhizatları, en fazla Usta İşi seviyesine kadar yükseltilebilir. Usta İşi seviyesinden sonra, en üst seviye olan Büyük Usta seviyesi var. O seviyeye yükseltmen için de Blood and Wine ek paketini satın alman gerekiyor. Aldıktan sonra, oradaki Elf çırağı Lazare'ye yaptırabilirsin @Blackjack0.

Bütün DLC'ler var ben de ama en üst seviyeye yükseltmedim çünkü gelişmiş kurt pantolonu, eldiveni, çizmesi istiyor üstün kurt pantolonu, eldiveni, çizmesi için ondan sonra da zaten ustaca yapım geliyor ama sorun şu ben de gelişmiş kurt teçhizatları yok o yüzden bir sonraki kurt teçhizatlarını yükseltemiyorum

Bütün DLC'ler var ben de ama en üst seviyeye yükseltmedim çünkü gelişmiş kurt pantolonu, eldiveni, çizmesi istiyor üstün kurt pantolonu, eldiveni, çizmesi için ondan sonra da zaten ustaca yapım geliyor ama sorun şu ben de gelişmiş kurt teçhizatları yok o yüzden bir sonraki kurt teçhizatlarını yükseltemiyorum.

Kardeşim merhaba sorunu çözebildin mi?
Bende de gelişmiş kedi teçhizatlarının bazıları olmadığı için yükseltme yapamıyorum.

Çözdüm ama şöyle oyunu oynarken rastgele bir sandıkta ekipmanların gelişmiş versiyonları çıktı o şekilde bütün seti usta işi'ne tamamladım

Yeni konular

Geri
Yukarı