Witcher 3 gerçekten güzel mi?

(Spoiler) kesinlikle katılıyorum. Hiçbir zaman syannayı haklı bulmadım. Çünkü hem dettlaffı hem Geralt'ı kullanıyor en sonda da düşesi öldürüyor alçak syanna :D ayrıca bir yüksek vampir gibi kadim bir varlığı bir insan için öldürmem.

Vilgefortz aynı anda hem Geralt hem Yennefer hem de Regis'i dövmüş adam. Gerçekten o cahir kısmı saçmaydı.

Şimdide 2. sezon saçmalıkları başladı bile. Yeni çıkan fragmanı izlediğimizde Ciri'nin nivellen hikayesinde ne işi var, ıstredd'in kaer morhende ne işi var diyoruz.
Böyle bir şey olacağını sanmam Witcher'ların hareket sistemleri belli kimse tekrardan kaç vur yaparak oyun bitirebilen bir karakterle oynamak istemez.

Witcher saydığım sınıflardan seçilebilecek bir sınıf olur büyük ihtimalle.
Cyberpunk'ta exp sistemi olarak da Skyrim sistemine geçtiler üstüne bir de tonla sınıf eklediler.
Bundan dönüp tamamen aynı hareketlere sahip bir karakterle tekrardan oynatmazlar.

Regis bunu çürüttü ama, Geralt'ın duygularını belli ettiği sahneler de var zaten kasıtlı olarak saklıyor genelde.

Aslında bunu regis çürütmedi. Kitaplarda olsun sisler adasında olsun bunu defalarca oyun içinde de gördük sadece regis yüzüne söyledi (daha önce de söylemiştir 1 sene boyunca beraber yolculuk yaptılar.) Geralt'ı çok iyi tanıyor ve net olarak Geralt'ın 3 kez hayatını kurtarmıştır.

Full DLC ile oynayacağım RTX 2060 ekran kartı var oyun gerçekten abartıldığı kadar güzel mi? Ortalama kaç saat sürer DLC ile oyunu bitirmem? RDR2'den sonra çok yabancılık çeker miyim?

RDR2'den 1.5 ay sonra Witcher 3 oynamış biri olarak aynı keyifi aldığımı söyleyebilirim.

Yani neye göre?
Bir cok oyuna gore aksiyonu kotudur. Bana kilic tutuyormusum hissi vermiyor ve dusmanlara da vuruyormusum gibi hissettirmiyor.

Bence aksiyon tarafi eglenceli degil ve vurdukca vurursun veya gaza gelirsin gibi his vermiyor.

Kilicli oyunlara ;

Shadow of Mordor,
Deadpool,
Assasin's Creed,
Zelda BotW,
Nier Automata,
Metal Gear 4,
Cyberpunk 2077 (kilic kullanirken),
God Eater serileri,
Metin 2,

gore karsilastirinca, Witcher 3 bayagi sonuk.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı