Witcher 3 gerçekten güzel mi?

Balon gibi balondur ama ilk 2 oyunu oynamadan 3. oyunu oynamaya kalkışmayın yoksa sizde kanser ilk 2 oyunu oynamadan 3'e atlayan Witcher fanboy bebelerinden olursunuz.
Yo ilk 2 oyunun combat sistemleri çok kötü pekala 3. oyundan da başlayabilirsiniz.

Metin 2 nin combat sistemini övenlerle tartışmaya giriyoruz.

Yo ilk 2 oyunun combat sistemleri çok kötü pekala 3. oyundan da başlayabilirsiniz.

Metin 2 nin combat sistemini övenlerle tartışmaya giriyoruz.
Hikayeyi anlayamaz fakat ilk oyun için dediğinize sonuna kadar katılıyorum söve söve bitirdiğim en kötü deneyimimdi ilk oyun ama 2.oyunun combat sistemi gene idare eder.

Hikayeyi anlayamaz fakat ilk oyun için dediğinize sonuna kadar katılıyorum söve söve bitirdiğim en kötü deneyimimdi ilk oyun ama 2.oyunun combat sistemi gene idare eder.
İlk oyun kadar rezalet bir combat sistemi yok. 2. oyunun 20. dakiaksında bıraktım tekrar 3 e döndüm. Ki zaten 3 ün de çok kötü olduğu yerler var zaten.
Girme zaten kanki. O listede sadece Metin 2'yi goren, gorme yetisi bozuk, at gozlugu takan biri ile ben tartismam asil.
Aynen kanka en iyi combat sistemi Metin 2. Kum torbasına vurur gibi vurmaya devam et sen.

Aynen kanka en iyi combat sistemi Metin 2. Kum torbasına vurur gibi vurmaya devam et sen.
Ha ha ha. Ya guldurme ve toxic olmaya da bu kadar istekli olma;
Bir cok oyuna gore aksiyonu kotudur. Bana kilic tutuyormusum hissi vermiyor ve dusmanlara da vuruyormusum gibi hissettirmiyor.

Bence aksiyon tarafi eglenceli degil ve vurdukca vurursun veya gaza gelirsin gibi his vermiyor.

Kilicli oyunlara ;

Shadow of Mordor,
Deadpool,
Assasin's Creed,
Zelda BotW,
Nier Automata,
Metal Gear 4,
Cyberpunk 2077 (kilic kullanirken),
God Eater serileri,
Metin 2,

gore karsilastirinca, Witcher 3 bayagi sonuk.

Dünyanın en salak combat sistemine sahip oyunlarda Assassin's Creed baş çeker. Unity mesela, 1 kılıç sallayıp gidip kahve içebilir çimleri sulayabilir ve şekerleme yapabilirsiniz. Combat sistemini çok yanlış anlamışsınız.

Dünyanın en salak combat sistemine sahip oyunlarda Assassin's Creed baş çeker. Unity mesela, 1 kılıç sallayıp gidip kahve içebilir çimleri sulayabilir ve şekerleme yapabilirsiniz. Combat sistemini çok yanlış anlamışsınız.
Assasin's Creed sevmem ama 1. oyununda kilicla vurma hissi cok iyiydi, dusmanlarin tepkisi de guzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı