Witcher 3 hangi DLC alınmalı?

negiog

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhabalar. Witcher serisini ilk kez oynacağız. Witcher 3 GOTY Edition aldım. Ancak oyuna başlarken Hearts of Stone ve Blood and Wine olarak 2 seçim var. Hangisi ile başlamalıyım? Farkları nelerdir? Teşekkür ederim herkese.

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-22_190639.png
    resim_2021-07-22_190639.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 44
Arkadaşlar herkese merhabalar. Witcher serisini ilk kez oynacağız. Witcher 3 GOTY Edition aldım. Ancak oyuna başlarken Hearts of Stone ve Blood and Wine olarak 2 seçim var. Hangisi ile başlamalıyım? Farkları nelerdir? Teşekkür ederim herkese.

327 saat Witcher 3 sahibi olarak ilk tavsiyem Witcher1 sonrasında 2'yi bitirmeniz sonra 3'ü bitirmeniz. Çünkü çıkan kitabın devamı şeklinde sadece finali görmeniz saçma. Neyse eğer oynamayacağım derseniz ilk ana hikayeyi sonra hos.
Sonra da baw.

327 saat Witcher 3 sahibi olarak ilk tavsiyem Witcher1 sonrasında 2'yi bitirmeniz sonra 3'ü bitirmeniz. Çünkü çıkan kitabın devamı şeklinde sadece finali görmeniz saçma. Neyse eğer oynamayacağım derseniz ilk ana hikayeyi sonra hos.
Sonra da baw.
kesinlikle haklısındır hocam işin erbabi olarak üstünü söylemek bana yakışmaz :) ama anlamadıgım nokta yukarida ki fotoğrafta taze başlangıç dediği 2 dlc'yi kapsayan mı yoksa düz dlcsiz mi ? bu konuyu anlayamadım tek

Kesinlikle haklısındır hocam işin erbabi olarak üstünü söylemek bana yakışmaz :) ama anlamadıgım nokta yukarıdaki fotoğrafta taze başlangıç dediği 2 DLC'yi kapsayan mı yoksa düz DLC'siz mi? Bu konuyu anlayamadım tek.

Hocam taze başlangıç ana hikayeyi oynuyorsunuz fakat ana hikaye içinde Blood and Wine ve Hearts of Stone görevleride geliyor. O görevlere giderek ana hikayeyi oynadığınız itemlerinizle DLC'leri oynayabiliyorsunuz. Tavsiyem ana hikayeyi bitirdikten sonra heart of stone daha sonra Blood and Wine oynamanızdır.

Önce ana hikaye sonra Hearts of Stone en son Blood and Wine oynamıştım ben hikaye sıralaması da böyle galiba.

Kesinlikle haklısındır hocam işin erbabi olarak üstünü söylemek bana yakışmaz :) ama anlamadıgım nokta yukarıdaki fotoğrafta taze başlangıç dediği 2 DLC'yi kapsayan mı yoksa düz DLC'siz mi? Bu konuyu anlayamadım tek.

Normal hikaye modu yani "wild hunt".sonrasında isterseniz wild huntı bitirince sonradan devam edebilirsiniz DLC'ye. Görevler kısmında beliriyor zaten.

Geri
Yukarı