Witcher 3 ilk Hearts of Stone'u mu Blood and Wine'ı mı oynamalıyım?

DLC'ler yan görevler ile birlikte ne kadar sürede bitiyor peki?
Blood and Wine ek paketinin ana hikayesi yaklaşık 15-20 saat arası civarı. Yan görevler olarak da bir hayli dolu. 35-40 saat oynayacağını düşünüyorum.

Hearts of Stone daha kısa. 10-12 saat civarı. Yan görev olarak da dolu mu, değil mi bilmiyorum. Çok yan görev yapmadım, sevmedim bu ek paketi.

İkisi toplam 40'ı aşar diye tahmin ediyorum.
Blood and Wine ek paketinin ana hikayesi yaklaşık 15-20 saat arası civarı. Yan görevler olarak da bir hayli dolu. 35-40 saat oynayacağını düşünüyorum.

Hearts of Stone daha kısa. 10-12 saat civarı. Yan görev olarak da dolu mu, değil mi bilmiyorum. Çok yan görev yapmadım, sevmedim bu ek paketi.
Sandığımdan daha kısa çıktı, halbuki ben doyamadım bu oyuna :(

Teşekkür ederim tekrardan destekleriniz için :)

BAW 7, HOS 5 saat. Yan görevlerle ikisi toplam 30'u bulur.

Sandığımdan daha kısa çıktı, halbuki ben doyamadım bu oyuna :(
HoS'u bilmem de, Blood and Wine ek paketine kesinlikle tekrar başlayacağını düşünüyorum. Çok başarılı yapmışlar gerçekten.

Ben oyundan yavaş yavaş baymaya başladım. 2-3 kontrat yapıp açık dünyada geziniyorum, kapatıyorum. Onu da oyunu %100 bitirmeye çalıştığım için yapıyorum. Sonra Blood and Wine görevlerine döneceğim. Orayı da bitirdikten sonra uzun bir ara vermeyi düşünüyorum. Aynı şeyleri yapmaktan sıkıldım artık :)

HoS'u bilmem de, Blood and Wine ek paketine kesinlikle tekrar başlayacağını düşünüyorum. Çok başarılı yapmışlar gerçekten.

Ben oyundan yavaş yavaş baymaya başladım. 2-3 kontrat yapıp açık dünyada geziniyorum, kapatıyorum. Onu da oyunu %100 bitirmeye çalıştığım için yapıyorum. Sonra Blood and Wine görevlerine döneceğim. Orayı da bitirdikten sonra uzun bir ara vermeyi düşünüyorum. Aynı şeyleri yapmaktan sıkıldım artık :)
Kontratlar pek eğlenceli değil, ancak oyunu ilk oynadığım zamanlarda oyunun ana hikaye olarak Novigrad bölümlerinde iken Steam'den tüm yaratık kontratlarını bitirme başarımını almıştım. Tabii Geralt'ın kesesi dolup taşıyor o sıralar :)

BW'nin ana hikayesi 7 saatse, HoS 2 saattir o zaman. Çünkü çok çok daha kısa HoS. Blood and Wine'nın ana hikayesi en az 15 saat sürüyor.
Ben 8-10 saatte bitirdiğimi hatırlıyorum, HOS'u tam hatırlamıyorum fakat o kadar kısa değildi, o da en azından 5-10 saat arası sürüyordur.

BW'nin ana hikayesi 7 saatse, HoS 2 saattir o zaman. Çünkü çok çok daha kısa HoS. Blood and Wine'nın ana hikayesi en az 15 saat sürüyor.
Deneyin görün isterseniz, ben HOS'u 4 saat gibi bir sürede bitirdim zaten. Ama walktrough çekenler 5-6 saat arasında bitiriyor. Baw'ı da 6 saatte bitirdim o da 7 satte bitirilmiş yutupta.

Geri
Yukarı