Witcher 3 kaplamalar geç yükleniyor

İşletim sistemi
Windows 10

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
Witcher 3'te kaplamalar geç yükleniyor.
Fotoğraftaki gibi bayağı oluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Q9400 OC 3.2 GHz.
4+4 8 GB 1333 MHz RAM.
Gigabyte GT 1030.
Şu an SSD'ye kurulu değil ama bir kere kurmuştum çözülmedi.
Sadece Witcher 3'te oluyor bu sorun.

Dosya Ekleri

• 20210224192322_1.jpg
    20210224192322_1.jpg
    205 KB · Görüntüleme: 102
Son düzenleyen: Moderatör:
En düşükte oynuyorum. Doğrulamayı denedim.
Çözünürlük de mi en düşükte? Ek grafik ayarları gibi bir bölüm olması lazım grafik ayarlarında, oradan bir şeyler yapmayı deneyebilirsin.

Veya şu modu yükleyebilirsin, uzak çekim mesafesini arttırıyor. Belki işe yarar.

Modu kurmak için oyunun ana klasörüne "Mods" isimli bir dosya oluştur, ardından mod klasörünü Rar'dan çıkartıp Mods dosyasının içine at.

Çözünürlük de mi en düşükte? Ek grafik ayarları gibi bir bölüm olması lazım grafik ayarlarında, oradan bir şeyler yapmayı deneyebilirsin.

Veya şu modu yükleyebilirsin, uzak çekim mesafesini arttırıyor. Belki işe yarar.

Modu kurmak için oyunun ana klasörüne "Mods" isimli bir dosya oluştur, ardından mod klasörünü RAR'dan çıkartıp Mods dosyasının içine at.
Bu modun kurulumu tam olarak öyle değil sanırsam hocam, biraz daha karışık. Üstelik bir nebze FPS kaybına sebep olacaktır. Kurmaması daha iyi olur bence.

Bu modun kurulumu tam olarak öyle değil sanırsam hocam, biraz daha karışık. Üstelik bir nebze FPS kaybına sebep olacaktır. Kurmaması daha iyi olur bence.
O zaman Witcher 3 Mod Manager kullanması gerek, ancak madem dediğin gibiyse kurmaması daha iyi olur. Arkadaşın zaten sistemi pek iyi değil, zorlanarak oynuyor olsa gerek oyunu.

Modu kurmak için oyunun ana klasörüne "mods" isimli bir dosya oluştur, ardından mod klasörünü RAR'dan çıkartıp mods dosyasının içine at.

Çözünürlük 1366 768.
30 35 FPS oynuyorum modu kurarsam 20 25'lere düşer muhtemelen.

Geri
Yukarı