Witcher 3 karakter geliştirme

TakatimKalmadı

Hectopat
Daha fazla  
1) Genelde, hatta her zaman, Quen basıp hızlı saldırı ve Whirl kullanırım. Bu tarz bir oynanış için en iyi itemler hangi okulun itemleri? Bu itemlere haritadaki soru işaretlerini ve kontratları yaparken rast gelebilir miyim yoksa oyun özel olarak bu itemlerin bulunduğu yerlere yönlendirmiyor mu?

2) Hangi yetenekleri açmamı önerirsiniz?

1675862710048.png

1675862761623.png

Witcherhour diye bir site var oradan bakabilirsin link paylaşmak yasak mı bilmiyorum, yeni nesil için en iyi alternatifler kısmı var onu deneyebilirsin, işaret kuvveti kasmanı önermem kedi okulu seti ile birlikte full atak kasarsan çok seri kesersin, güzel dodge yaparsan can ihtiyacın olmaz. Tabi full atak oynayacağın için sağlam rakipte iyi manevra yapamazsan öldürüyor. Ben biraz daha bodoslama oynarım dersen ayı okulu ile deneyebilirsin.

Gurme ve kırmızılarda 1 tane vardı. O ikisi çok önemli. Can 0 olduğunda 1 adrenalin puanı harcanarak ekleme yapar diye bir şey. Ben kendi açtıklarımın resimlerini atayım. Bunlar eski tabii. Sonradan daha fazla açtım ama resmini çekmemiştim.

Karakter1.jpg

Karakter2.jpg

Karakter3.jpg

arkadaşlar merhaba ben de bu oyunu oynuyorum. 35. seviyedeyim ve kullanabileceğim 39 yetenek puanı var. Yeteneklere 5 puan verebiliyorsunuz ama ben 3 puan verebiliyorum bunun sebebini bilen var mı

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-22_184214295.png
    resim_2023-02-22_184214295.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 96

Yeni konular

Geri
Yukarı