Witcher 3 Karakter geliştirme

Emir Everett

Femtopat
Katılım
23 Mart 2021
Mesajlar
8
Dostlar resimde görmüş olduğunuz üzere mutajenim güçlendi fakat neleri geliştirmem gerektiğini bilmiyorum. Neleri geliştirmeliyim? Önerileriniz neler?
Oynayış şeklim Quen+Dodge ve zorluk Death March.

resim_2021-04-18_144042.png
 
Son düzenleyen: Moderatör:

SALOOWEN

Centipat
Katılım
7 Ocak 2021
Mesajlar
3.185
Makaleler
10
Çözümler
14
Yer
de_dust2
Bende yeniyim oyunda. İgni denen şeyi basın hocam. Alev kusuyor Geralt. Dövüşte bayağı işe yarıyor.
 

Vasc

Hectopat
Katılım
7 Ekim 2018
Mesajlar
1.463
Makaleler
1
Çözümler
4
Quenn basarak oynuyorsanız tam set Ayı Efsunger Setini kullanabilirsin. Verdiği bonus Quenn kullananlar için baya iyi. Build içinse eğer dediğim gibi Ayı setini kullanmak istiyorsanız öncelikle tüm Quenn yeteneklerini basıp, güçlü saldırıda ilk 3'ü, hızlı saldırıda ise sadece Anafor'u basabilirsiniz. Özel mutajenlerde ise Oföri'yi kullanıp, Simya'da yükseltilmiş ve kazanılmış tahammülü yeteneklerini açarsanız güzel bi kombo elde etmiş olursunuz.

Edit: Şimdi farkettim leveliniz 48'miş. Büyük ihtimal dediğim buildi yapmak için yeterli yeteneğiniz yok. YouTube'da 50 level build yazıp kendi oynanış stilinize en yakın olanı seçip oynayabilirsiniz.
 

Stebph

Hectopat
Katılım
23 Aralık 2018
Mesajlar
1.637
Çözümler
8
İlk olarak “Gurme” özelliğini açın, yemek yediğinizde 20 dakika boyunca canınızı dolduracak. Seçtiğiniz efsunger setine göre yine “genel” kısmından bir özellik açın. Tek geliştirme puanı ile en etkili olan özellikler saydığım bu ikisi.

Genel olarak hızlı saldırılara puan vermişsiniz. Grandmaster Kedi Seti yapabilirsiniz, enerjiniz hızlı dolacağı için bol bol Quen basmanıza da yarayacaktır.
 
Yukarı