Witcher 3 keşfedilmemiş yeri bulamıyorum

Thekeysi

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Arkadaşlar velen haritasında keşfedilmemiş yer olarak tek 1 soru işareti kaldı. Mekana gidiyorum ama bir türlü bulamıyorum mağaralardan giriş aradım yine bulamadım burayı keşfedebilen ve hatırlayan varsa yardımcı olabilir mi?

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben daha önce yapmışım onu. Aşağıdaki teknenin orada bir mağara girişi var oradan girince gidiyorsun o soru işareti ve kudret alanına. Bu arada olduğun görev çok güzel bir görevdir.

Ben daha önce yapmışım onu. Aşağıdaki teknenin orada bir mağara girişi var oradan girince gidiyorsun o soru işareti ve kudret alanına. Bu arada olduğun görev çok güzel bir görevdir.
Deniz altındamı bu mağara girişi? Evet benimde oyunun başından beri en hoşuma giden görev bu oldu, Olgierd'ın kardeşinin hayaletiyle olan görev baya keyifli.

Konuyu hortlatıyorum ama ben bu mağaraya girdim yine de bu soru işaretine gidemedim. Bir kapı var orası da kapalı. Acaba o kapıyı nasıl açabilirim ya da başka bir yol mu var?

Mağara giriş kısmını fotosunu ve haritadaki konumunuzu atarsanız yardımcı olmaya çalışabilirim.

Kapıyı hiçbir türlü açamadım sonra yabancı bir YouTube kanalının videosunun yorumlarında atımız ile bug yapıp kapının ardına geçebildiğimizi öğrendim öyle hallettim.

Kapıyı hiçbir türlü açamadım sonra yabancı bir YouTube kanalının videosunun yorumlarında atımız ile bug yapıp kapının ardına geçebildiğimizi öğrendim öyle hallettim.
Ben de konuyu tekrar hortlatıyorum ama velen’de sapayol haritasında ilk defa gördüğüm bir işaret çıktı aşağıda olarak gösteriyor ama mağaraya girdiğimde sembol kayboluyor ne olduğunu bilen biri var mı

Dosya Ekleri

• F97661B3-D481-4304-97F4-A20F192B104A.jpeg
    F97661B3-D481-4304-97F4-A20F192B104A.jpeg
    431,8 KB · Görüntüleme: 43

Yeni konular

Geri
Yukarı