Witcher 3 keyif vermiyor

Hiroo

Hectopat
Merhaba az önce Witcher 3 oynamak için girdim ve 1 saat içindeyse hemen çıktım oyundan. Ben de anlamadım neden yaptığımı. Oyun beni çok hızlı bayıyor tuhaf bir şekilde. Oyunun kalitesinde hiçbir sıkıntı yok, akıyor gidiyor oyun ama nedense çok bayıyor beni. Normalde bir oyunun başına geçtiğimde kolay kolay tek oturuşta 2 saat oynamadan bırakmam oyunu ama bu Witcher 3 için geçerli olmuyor. Oyundan alabilceğim keyfi nasıl arttırabilirim? (50 saatim var)

Merhaba az önce Witcher 3 oynamak için girdim ve 1 saat içindeyse hemen çıktım oyundan. Ben de anlamadım neden yaptığımı. Oyun beni çok hızlı bayıyor tuhaf bir şekilde. Oyunun kalitesinde hiçbir sıkıntı yok, akıyor gidiyor oyun ama nedense çok bayıyor beni. Normalde bir oyunun başına geçtiğimde kolay kolay tek oturuşta 2 saat oynamadan bırakmam oyunu ama bu Witcher 3 için geçerli olmuyor. Oyundan alabileceğim keyfi nasıl arttırabilirim? (50 saatim var)

Bende de olmuştu ancak ben 50 saate bitirmiştim zaten sen nasıl bitiremedin.

Ben de açıkçası beğenmedim. TPS ve FPS oyunlarına her zaman kolayca alışmama rağmen buna alışamadım. Hikayesi normal onda bir sorun yok ama mekanikler biraz garip geldi bana.

Merhaba az önce Witcher 3 oynamak için girdim ve 1 saat içindeyse hemen çıktım oyundan. Ben de anlamadım neden yaptığımı. Oyun beni çok hızlı bayıyor tuhaf bir şekilde. Oyunun kalitesinde hiçbir sıkıntı yok, akıyor gidiyor oyun ama nedense çok bayıyor beni. Normalde bir oyunun başına geçtiğimde kolay kolay tek oturuşta 2 saat oynamadan bırakmam oyunu ama bu Witcher 3 için geçerli olmuyor. Oyundan alabileceğim keyfi nasıl arttırabilirim? (50 saatim var)

Artıramazsın bana vererek sevaba girersin. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı