Çözüldü Witcher 3 kod sayesinde Yennefer ile sevgili olmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

strigoi

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Universitetet i Agder
Yennefer gözüme çok güzel gözükmeye başladı. Oyunu Yennefer ile tekrar bitirmek istiyorum. Sorun şu ki şu anda Triss ile birlikteyim. İkisine de birden yürüyüp terk edilmemek için Triss'ten ayrılıp Yennefer ile sevgili olmak istiyorum. Sanırım bana bir kod lazım. Araştırdım fakat bulamadım. Triss yerine Yennefer ile sevgili olmak için ne yapmam lazım? Kodu veya artık bu olay için ne lazımsa bilen biri cevaplarsa sevinirim.

Son düzenleme:
Çözüm

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201225-192200.png
    Screenshot_20201225-192200.png
    88,2 KB · Görüntüleme: 214
Çözüm
Teşekkürler hocam. Bir deneyeyim.

Hocam sanırsam ana oyun içi değişim sağlamıyor bu kodlar. Blood and Wine ek paketinde olan ilişkiyi değiştirebiliyorsunuz sadece, okuduğumdan öyle anladım. Bir de oyun sonu credits kısmı gelmeden önce olan bölümü değiştirebiliyor galiba.

Hocam sanırsam ana oyun içi değişim sağlamıyor bu kodlar. Blood and Wine ek paketinde olan ilişkiyi değiştirebiliyorsunuz sadece, okuduğumdan öyle anladım. Bir de oyun sonu credits kısmı gelmeden önce olan bölümü değiştirebiliyor galiba.

Yennefer'le olan görevlerde Yennefer'e olumsuz cevap vermediyse sıkıntı olmaz büyük ihtimal.

Yaptım hocam. Oldu mu bilmiyorum. Birazdan Son Dilek görevini yapıp açılacağım Yennefer'a. Olursa iyi olur. Olmazsa terkedileceğim. Ama Blood&Wine ek paketini de Ciri ile bitirmek iyi olur :)

Yaptım hocam. Oldu mu bilmiyorum. Birazdan son dilek görevini yapıp açılacağım Yennefer'a. Olursa iyi olur. Olmazsa terkedileceğim. Ama blood&Wine ek paketini de ciri ile bitirmek iyi olur :)

Olmazsa yeniden oynamaya bahanen olur :).Ben de oyunu %100 yapmak için uğraşıyorum bitsin Witcher 2'den yeniden başlarım sizi öldürmüştüm bir kerede öldürmeden bitireyim.

Artı -1 Eksi
Olmazsa yeniden oynamaya bahanen olur :).Ben de oyunu %100 yapmak için uğraşıyorum bitsin Witcher 2'den yeniden başlarım sizi öldürmüştüm bir kerede öldürmeden bitireyim.
Bitirdiğim gibi tekrar oynarım zaten :D Bırakmak yok bu oyunu. Ben de her bitirişimde oyundaki görevleri yapabildiğim kadar yapmaya çalışıyorum. Bir kere de değerimi bilin be :( Öldürmeyin bu adamı :)
Arkadaşlar terk edildim :D Neyse, oyuna tekrar başlama sebebim oldu :D
@212374 @Stebph hocam başaramadık:(

Son düzenleme:
Bitirdiğim gibi tekrar oynarım zaten :D bırakmak yok bu oyunu. Ben de her bitirişimde oyundaki görevleri yapabildiğim kadar yapmaya çalışıyorum. Bir kere de değerimi bilin be :( öldürmeyin bu adamı :)
arkadaşlar terk edildim :D neyse, oyuna tekrar başlama sebebim oldu :D
@212374 @Stebph hocam başaramadık:(

Dayı makaleyi okuyayım dedim acaba işe yaramış mı diye sürprizbozan ı okuyunca orada gülme tuttu.

Yeni konular

Geri
Yukarı