Witcher 3 lambert tekneye binmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

serhatcandev

Megapat
Makaleler
15
Yer
İzmir
Fotoğrafta gördüğünüz gibi lambert tekneye binmiyor. Eski Save'leri açamam çok geride kaldılar. Bu göreve gelince yan görevleri bitirmeye başladım.

Adsız.png

Trainer önermek normalde yasak ama sizin için tavsiye de bulunayım.Sadece bu görev için trainer kullanıp super jump ı açıp teknenin ortasına yerleşin.Görev bittikten sonra trainer'ı kapatıp save aldıktan sonra silin.Bu arada kesinlikle güvenilir bir siteden indirin,yoksa virüs alabilir bilgisayarınız.

Trainer önermek normalde yasak ama sizin için tavsiye de bulunayım. Sadece bu görev için trainer kullanıp super jump ı açıp teknenin ortasına yerleşin. Görev bittikten sonra Trainer'ı kapatıp Save aldıktan sonra silin. Bu arada kesinlikle güvenilir bir siteden indirin, yoksa virüs alabilir bilgisayarınız.

Nasıl yani hocam anlamadım da açıklayabilirmisniiz.

"Lampert lampert what a prick" witcher 3 bitmeden piyasaya sürülmüş bug dolu bir oyun. Ben de benzer bir bug'ı morhen savaşında yaşamıştım. Tekneye binip biraz gez geri gel belki biner.

"Lampert lampert what a prick" Witcher 3 bitmeden piyasaya sürülmüş bug dolu bir oyun. Ben de benzer bir Bug'ı morhen savaşında yaşamıştım. Tekneye binip biraz gez geri gel belki biner.

Aslında 1 kere bitirdim oyunu sıkıntı yoktu.2.defa bitiriyorum böyle bir şeyle karşılaştım.

Tekneyi az ileri götür sonra tekrar oraya yerleştir olmadı farklı oradan biraz uzaklaş, görüş alanından çıksın hatta farklı bir şehre git, o zaman geçirmeyi tekrar yapıp geri gel buraya illa Lambert binecek o tekneye.

Tekneyi az ileri götür sonra tekrar oraya yerleştir olmadı farklı oradan biraz uzaklaş, görüş alanından çıksın hatta farklı bir şehre git, o zaman geçirmeyi tekrar yapıp geri gel buraya illa Lambert binecek o tekneye.
Zaten öyle yapmıştım yan görev falan yaptım geldim aynı.
Tekneyle biraz gezmek düzeltmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı