Witcher 3 Ya Şimdi Ya Hiç görevi (Now or Never)

HakanTsr

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Görevde Triss ile lağıma girdim bütün yaratıkları öldürdüm, eşyaların hepsini topladım ama en sondaki kapı kilitli açılmıyor. YouTube'da birçok videoya baktım kapı kilitli değil direk geçiyorlar. Lağımı 10 kez kontrol ettim almadığım bir şey yok. Bu görevi nasıl bitireceğim? Bug'dır diye görev değiştirdim oyunu kapatıp açtım olmadı. Triss'i savaşa çağırmam lazım. Bunu yapmadan konuşamıyorum.
Screenshot_20191128-001045_1.jpg

Yahu o görev ben oynarken de bugluydu galiba fareler ölmüyordu bende. Düşmanların seviyesini senin seviyene göre ayarlayan bir ayar vardı. O ayarı kapatırsan düzeliyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Trissin seni takip ettiğinden emin ol ve hatırladığım kadarı ile Aard büyüsü ile duvarları kırarak çıkışa ulaşacaksın.

Trissin seni takip ettiğinden emin ol ve hatırladığım kadarı ile Aard büyüsü ile duvarları kırarak çıkışa ulaşacaksın.
Onları yaptım sadece son kapı açılmıyor açılsa görev bitecek
Triss yanımda son kapının kilidi açılmıyor sadece kapı açışsa görev bitecek. Lağımda almadığım eşyada yok yani anahtarı lağımda buluyorsak almamış olma ihtimalim yok
Yahu o görev ben oynarken de bugluydu galiba fareler ölmüyordu bende. Düşmanların seviyesini senin seviyene göre ayarlayan bir ayar vardı. O ayarı kapatırsan düzeliyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Ayarın adı ne
Görevde Triss ile lağıma girdim bütün yaratıkları öldürdüm, eşyaların hepsini topladım ama en sondaki kapı kilitli açılmıyor. YouTube'da birçok videoya baktım kapı kilitli değil direk geçiyorlar. Lağımı 10 kez kontrol ettim almadığım bir şey yok. Bu görevi nasıl bitireceğim? Bug'dır diye görev değiştirdim oyunu kapatıp açtım olmadı. Triss'i savaşa çağırmam lazım. Bunu yapmadan konuşamıyorum. Eki Görüntüle 465446
Başka bilgisi olan yok mu bu görev bitmezse diğerlerinide yapamayacağım
Görevde Triss ile lağıma girdim bütün yaratıkları öldürdüm, eşyaların hepsini topladım ama en sondaki kapı kilitli açılmıyor. YouTube'da birçok videoya baktım kapı kilitli değil direk geçiyorlar. Lağımı 10 kez kontrol ettim almadığım bir şey yok. Bu görevi nasıl bitireceğim? Bug'dır diye görev değiştirdim oyunu kapatıp açtım olmadı. Triss'i savaşa çağırmam lazım. Bunu yapmadan konuşamıyorum. Eki Görüntüle 465446
Başka bilgisi olan yok mu bu görev bitmezse diğerlerinide yapamayacağım

Ben yerin altında gladyatör arenası gibi bir yerde birkaç adam dövdükten sonra adamların geldiği yerden gidip birtakım nesnelerin sergilendiği bir yerden anahtar alıyorduk diye hatırlıyorum. Alakası olmayabilir ama aklımda böyle bir şey kalmış.

Merhaba o görevde kapıdan çıkmayacaksın arkadaki yolda duvara tırmanacaksın cadı acılarının hapishanesine gireceksin ordan bir sarı saçlı sahireyi kurtaracaksın

Merhaba o görevde kapıdan çıkmayacaksın arkadaki yolda duvara tırmanacaksın cadı acılarının hapishanesine gireceksin ordan bir sarı saçlı sahireyi kurtaracaksın
Mini haritada kapıdan çıkmam gerektiğini gösteriyor. Sen başka görevle karıştırdın sanırım. youtube'dan da izledim 5-6 video kapıdan çıkınca görev bitiyor

O başka bir görev de diye biliyorum. Oxenfurt lağımlarında oluyordu o. Burada novigraddan büyücüleri kaçırıyorlar.
Önceki savelerden devam edince düzeliyor mu acaba, denedin mi?

Geri
Yukarı