Witcher 3 mü yoksa Red Dead Redemption 2 mi?

Profil fotomdan bağımsız :D kesinlikle Witcher 3 en iyi diyorum. Bu oyun aşırı efsane dostum. RDR 2'nin bile bariz sorunları varken Witcher 3 de sorun göremiyorum şahsen.

Fanatizm görmeni engelliyor çünkü. Berbat mekanikleri ve at sürüşü de mi sorun değil senin için :D Witcher 3'ün dövüş mekanikleri çıktığı yılın bile yıllarca gerisinde ve kendini tekrar edip duruyor. Çeşitlilik yok.

Fanatizm görmeni engelliyor çünkü. Berbat mekanikleri ve at sürüşü de mi sorun değil senin için :D Witcher 3'ün dövüş mekanikleri çıktığı yılın bile yıllarca gerisinde ve kendini tekrar edip duruyor. Çeşitlilik yok.

Zıplama ve at sürme mekanikleri kötüdür doğru. Çeşitlilik bol bence. Çok fazla Build yapma seçeneğin var. Witcher 3'ü 4 kere bitirdim. RDR bittikten sonra açıp oynanacak bir oyun değil gereğinden fazla yavaş bir oyun. Bu 2 oyunun karşılaştırılması yanlış zaten. Witcher veya RDR'ye kötü diyen kişiden oyun zevki beklemem. Witcher'a kötü diyen biri alttaki resme bakarak kendini sorgulamalı.

Dosya Ekleri

• IMG_20240101_031848.jpg
    IMG_20240101_031848.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 22
RDR2 öneririm efsane bir yapım.

Herhangi bir sorun göremiyorum. Boss desen dolu ve animasyonları tekrar etmiyor, combat desen keyifli. Ha silah çeşitliliği yok dersen ona ok. Sürekli kılıç falan.

Benim için oyunun boss dolu olması pek bir şey ifade etmiyor. Çünkü oyundaki bossların büyük kısmı açık dünyada ki normal düşmanların skin geçirilmiş hali. combat sistemi çıktığı yıl bile eleştirildi Witcher 3'ün.

Zıplama ve at sürme mekanikleri kötüdür doğru. Çeşitlilik bol bence. Çok fazla dövüş sistemi yapma seçeneğin var. Witcher 3'ü 4 kere bitirdim. RDR bittikten sonra açıp oynanacak bir oyun değil, gereğinden fazla yavaş bir oyun. Bu 2 oyunun karşılaştırılması yanlış zaten. Witcher veya RDR'ye kötü diyen kişiden oyun zevki beklemem. Witcher'a kötü diyen biri alttaki resme bakarak kendini sorgulamalı.

Witcher'a kötü diyen olmadı, gayet iyi bir oyun. 86 saat oynadım ve genel olarak oldukça keyif aldım. RDR 2 ile karşılaştırılacak bir oyun değil ama yine de iyi. Ancak bu oyunun dövüş sisteminin ve genel mekaniklerinin kötü olduğunu maalesef değiştirmiyor.

Witcher'a kötü diyen olmadı, gayet iyi bir oyun. 86 saat oynadım ve genel olarak oldukça keyif aldım. RDR 2 ile karşılaştırılacak bir oyun değil ama yine de iyi. Ancak bu oyunun dövüş sisteminin ve genel mekaniklerinin kötü olduğunu maalesef değiştirmiyor.
RDR2 ile gayette karşılaştırılabilir bir oyun.

Abi nasıl Witcher 3 başyapıt ya :D. İkisini de sevmem ama insanların RDR2 sevmesini anlıyorum. Witcher 3'ü Enis Bey sayesinde başyapıt yapmasaydık keşke :D (şahsi fikir içerir.).

Geri
Yukarı