Witcher 3 mü yoksa Red Dead Redemption 2 mi?

İkiside tema ve yapı olarak çok farklı oyunlar,
Eğer karanlık ortaçağ avrupası temasını seviyorsan witcher 3 alabilirsin..
Ancak vahşi batı ve suç temaları hoşunuza gidiyorsa Rdr 2 derim..
Ben Rdr 2 oynamadım, sadece witcher 3'ü oynadım..
Eğer witcher 3 alacaksanız complete edition'ı bütçeniz yetiyorsa alın derim, veya normal oyunu alıp ileride hearts of stone ve blood and wine DLC paketlerini alın derim..
İkiside herhangi bir ubisoft oyununda kat kat daha kalitelidir(abartmıyorum)..

Ben witcher 3 complete edition'ı geçen sene Ocak ayında bi çiğ köfte fiyatına almıştım..

Bu arada herhangi bir oyunu almadıysanız son saatleriniz, Steam yeni güne girdiğimizde dolara geçiş yapacak acele edin derim

Son düzenleme:
The Witcher kitap serisini okumadan bence oyunu oynanmamalı. Ben önce oyunlarını denedim. Birinci ve ikinci oyunu bitiremedim sadece 3. oyunu bitirdim. Ondan çok sonra kitap serisini okumaya başladım. Hikaye olarak oyun kitabın sonrasında geçiyor olsa bile, yani alakaları olmasa bile karakterler aynı olduğu için senin hayalgücünü çalıştırmana engel oluyor. Kitabı okurken şu an benim gözümün önüne oyundaki tasarımlar geliyor mesela. Eğer oyunları oynamamış olsaydım kendim hayal edecektim. Yani önce kitaplar okunup ondan sonra oyuna baştan sona bir giriş yapılırsa daha ideal olur. Eğer bununla uğraşamam diyorsan RDR 2.
Katılıyorum, ve kitapta ciri karakteri çok iyi işleniyor ama 3.oyunda azcık görüyoruz sırf karakterlerle bağ kurmak için bile kitaplar okunmalıdır bence.

Hocam Witcher 3 görece çok daha eski bir oyun, ve iki oyun hakkında da temel bilgilere sahipsinizdir diye düşünüyorum. Yerinizde olsaydım fiyat farkı fazla değilse veya önemli değilse RDR2 alırdım.

Oyuna çizgisel demenden seninle tartışmaya girmemem gerektiğini anladım. İyi günler.
Off rdr fanboycugu, rdr2 cizgisel degil de ne abicim soylesene

Rdr2 nin hikayesindeki tek değişiklik high veya low honorla bitirmen, çizgiselliği beni bir yerden sonra sıkmıştı, yanlış anlaşılma olmasın benim 1- Witcher 2-Rdr dir. Rdr2 ye ilk basladigimda gunlerce sadece rdr oynayarak yuzde 60 ina kadar sadece rdr oynamistim. kesinlikle bir basyapit. ama bana gore witcher daha iyi, daha ozgur, daha cok sey yapilabilecek bir acik dunya, cok daha genis bir oyun evreni, tam bir rpg oyunu olmasa da hikayeye etki etme konusunda yeterince basarili. daha keyifli aksiyon/oynayis... kimi destekler kimi desteklemez, burada gollum mu rdr2 mi tartismasi yapmiyoruz witcher da rdr2 de kesinlikle cok iyi oyunlar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı