Witcher 3 mü yoksa Red Dead Redemption 2 mi?

Kesinlikle RDR2. Geçen witcher 3 e başladım o kadar kötü optimizasyonu var ki 3060 la Rtx açınca fps yarı yarıya düşüyor ve güzel de değil. Grafikler rdrden kötü olmasına rağmen daha düşük fps ler alıyorum. Mekanikleri de çok kötü at sürme falan tamam 2015 de pc ye çıkış yaptı aralarında 3 yıl fark var ama next gen update aldı bu oyun. Hikaye olarak bir şey diyemem ama şuan güzel gidiyor.

Kesinlikle RDR2. Geçen witcher 3 e başladım o kadar kötü optimizasyonu var ki 3060 la Rtx açınca fps yarı yarıya düşüyor ve güzel de değil. Grafikler rdrden kötü olmasına rağmen daha düşük fps ler alıyorum. Mekanikleri de çok kötü at sürme falan tamam 2015 de pc ye çıkış yaptı aralarında 3 yıl fark var ama next gen update aldı bu oyun. Hikaye olarak bir şey diyemem ama şuan güzel gidiyor.
Next genden önceki sürüme al oyunu önceden pek sorun yoktu.

Rdr2 ile kıyaslanabilecek oyun daha piyasaya çıkmadı :)
Witcher 3 RDR2 ile gayet kiyaslanabilir bir oyun.

Hikaye senin için ön plandaysa witcher. Öbür türlü rdr2
Tek başına bakarsak bence RDR 2 nin hikayesi Witcher 3 den daha iyi ama seri olarak bakarsak Witcher serisi daha iyi hikaye olarak.

Son düzenleme:
Bu oyunlardan hangisini alabilirim ya da hangisini önerirsiniz?
Eğer hikaye açısından bakarsak ikisi farklı tarzda oyunlar bence. Canavarlı sihirli büyülü olayları seviyorsan Witcher 3 alabileceğin en iyi oyun. Vahşi Batı'da başına bela arıyorsan Rdr2. Ama bence ilk Witcher 3 daha sonra Rdr2 oynamalısın. İki oyunu da şiddetle tavsiye ederim.

Bu oyunlardan hangisini alabilirim ya da hangisini önerirsiniz?
Kişisel bir tercih bu, RPG seviyorsan direkt Witcher 3 al derim. Hikaye bazlı bir oyun istiyorsan Red Dead Redemption 2 tabii ki de ama oyundaki sinematikler fazla ve uzun. Biri daha middle Earth diğeri vahşi batı konulu. Ayrıca belirtmek isterim RDR2 çok ağır ve durgun bir oyun aksiyon bekliyorsan üzülürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı