Witcher 3 mü yoksa Red Dead Redemption 2 mi?

İkisi de oynanmalı. İlla birini seçecekseniz Witcher 3'ü ilk oynamak daha mantıklı olabilir. Sonuçta RDR2'ye göre eski bir oyun. RDR2 oynadıktan sonra Witcher 3 oynamak alacağınız zevki bir tık düşürebilir belki. Ayrıca yorumları okudum biraz, genel olarak oyunlarda hikaye ve hikaye sunumu karıştırılıyor bence.

The Witcher kitap serisini okumadan bence oyunu oynanmamalı. Ben önce oyunlarını denedim. Birinci ve ikinci oyunu bitiremedim sadece 3. oyunu bitirdim. Ondan çok sonra kitap serisini okumaya başladım. Hikaye olarak oyun kitabın sonrasında geçiyor olsa bile, yani alakaları olmasa bile karakterler aynı olduğu için senin hayalgücünü çalıştırmana engel oluyor. Kitabı okurken şu an benim gözümün önüne oyundaki tasarımlar geliyor mesela. Eğer oyunları oynamamış olsaydım kendim hayal edecektim. Yani önce kitaplar okunup ondan sonra oyuna baştan sona bir giriş yapılırsa daha ideal olur. Eğer bununla uğraşamam diyorsan RDR 2.

Bu oyunlardan hangisini alabilirim ya da hangisini önerirsiniz?
witcher 3 ve rdr2 çok farklı oyunlar senin zevkine bağlı ama bence witcher 3 dlclerle birlikte 500 saat oynarisin ama rdr 1 kere oynarisin 100 saat fln benim önerim witcher 3 dlclerle alman (rdr2 korsan oyna bence)

Rdr2 oynadigim surece beni daha cok etkilese de witcherdan aldigim keyifi hicbir oyunda alamadim. Witcher 3 complete edition alin derim

Witcher da merso sürüyor arkadas galiba.
roach > tüm atlar

Önce Witcher 3 oyna çünkü Rdr2 oynadıktan sonra diğer oyunlardan zevk alamıyorsun.
Rdr2 den sonra witchera basladim witcher cok daha fazla zevk verdi. Rdr2nin mekanikleri çok kaliteli, üst düzey, hatta muhteşem olsa da çeşitlilik az olduğundan bir yerden sonra sıkıyor. e oyun da çizgisel. Sanirim bu yüzden witcherdan cok daha fazla zevk aldim. [Not: rdr2 de at sürmeye alistiktan sonra witcherdaki at sürme mekanigi kotu geldi sadece, bosuna at surme simulator demiyolarmis(!) ]

Eğer içinde Witcher 3 oynamak varsa önce onu oyna, sonrasında RDR2'yi bitirirsin. Yukarıda arkadaşın dediği gibi RDR2 oynadıktan sonra Witcher'dan pek zevk alacağını düşünmüyorum.

Kalite anlamında RDR2 daha iyi bir oyun. Witcher 3'ün abartıldığı kadar iyi olduğunu düşünmüyorum. At sürüş mekaniği dahil birçok şey RDR2'ye göre vasat.

Rdr2 oynadigim surece beni daha cok etkilese de witcherdan aldigim keyifi hicbir oyunda alamadim. Witcher 3 complete edition alin derim

roach > tüm atlar

Rdr2 den sonra witchera basladim witcher cok daha fazla zevk verdi. Rdr2nin mekanikleri çok kaliteli, üst düzey, hatta muhteşem olsa da çeşitlilik az olduğundan bir yerden sonra sıkıyor. e oyun da çizgisel. Sanirim bu yüzden witcherdan cok daha fazla zevk aldim. [Not: rdr2 de at sürmeye alistiktan sonra witcherdaki at sürme mekanigi kotu geldi sadece, bosuna at surme simulator demiyolarmis(!) ]
Oyuna çizgisel demenden seninle tartışmaya girmemem gerektiğini anladım. İyi günler.

Hocam benim şahsi fikrim RDR 2'den yana iki seriyide oynadım hatta en sevdigim oyun Witcher 3 tür lakin RDR 2 size öyle bir oyun deneyimi sunuyor ki sizi farklı bir boyuta götürüyor oyun zevklerinizi altüst ediyor alışılagelmiş in dışında bir hikayesi, mekanikleri, grafikleri var Witcher 3'un de hikayesi muazzam hatta bana göre RDR 2'yi biraz geçebilir ama mekanikleri bir süreden sonra sizi boğuyor DLC'leri efsane ana oyundan daha çok zevk veriyor fakat bence ilk RDR 2'yi bir deneyimleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı