Witcher 3 nasıl para kazanılır?

Kontrat nedir? Bilmiyorumda.

Nereden çalabiliyoruz?
Şehirlerde limanlar var ve limanlarda gemiler var bu gemilerin yakınların da fıçılar var onların yakınına gelin içindekilere bakarak değerli olup olmadıklarına karar verin, sonra çalın çalınca muhafızlar sizi fark edecek ve size doğru koşacaklar (öldürmek için) siz onlar size doğru koşarken denize atlayın ufka doğru yüzün veya geminin dibine doğru (kara parçasında olan muhafızların göremeyeceği tarafa) ta da oldu bitti.

Eğer bu soruyu 3 gün önce sorsaydınız Witcher 3 yüklüydü video atardım ama nafile, sildim.

İlan tahtalarına hiç bakmadım. Öğreticide hızlıca geçmiştim. Oradaki kağıtlar ile mi
Kağıtları okuyun. Çeşitli yan hikayeler ve görevler mevcut. O görevleri yaparsanız çok hızlı bir şekilde gelişirsiniz.

Evet, para kasmak kolay. Öldürdüğünüz adamların zırhını ve kılıcını alın, satın. 1-2 satınca rahat 500 gelir zaten. Gittiğiniz yerdeki sandıkları lootlayın ve satın. Kontrat alın yapın. Öldürdüğünüz canavarlardan çıkan eşyaları satın. Böylece rahatça para toplarsınız.

Evet, para kasmak kolay. Öldürdüğünüz adamların zırhını ve kılıcını alın, satın. 1-2 satınca rahat 500 gelir zaten. Gittiğiniz yerdeki sandıkları lootlayın ve satın. Kontrat alın yapın. Öldürdüğünüz canavarlardan çıkan eşyaları satın. Böylece rahatça para toplarsınız.

Kontrat olayını tam anlamadım. Demirci görevini yaptım, oradan bayağı para kastım.

Kontrat olayını tam anlamadım. Demirci görevini yaptım, oradan bayağı para kastım.
Kontrat olayı dediğimiz şu.

Biz bir Witcher olduğumuz için insanlar ilan tahtalarına bazen Witcher'ların yapabileceği işleri yazıyorlar. Perili Ev, x yerdeki canavar, Lağımdan Gelen Ses gibi gibi yazılar yazabilir. Haritada sarı bir ünlem ve yanında sarı bir kağıt parçası gibi görünen yerler ilan tahtası oluyor. Oralara gidip E tuşuna basıp ilanları inceleyebilirsin. Hepsi kontrat olmuyor fakat bazıları olabiliyor. Zaten "Kontrat" olarak belirtilir. Kontratı alıp okuduğunuz takdirde direk görev çıkıyor ve görevi yapmak için ilanı asan adama gidiyorsunuz. Adamla alacağınız ücret hakkında pazarlık da edebilirsiniz. Fakat fiyatı çok artırmayın, adam kızabilir. Kontratı yani işi tamamladıktan sonra adama gidip parayı alıyorsunuz. Kontrattan kontrata para değişir.

Kontrat olayı dediğimiz şu.

Biz bir Witcher olduğumuz için insanlar ilan tahtalarına bazen Witcher'ların yapabileceği işleri yazıyorlar. Perili Ev, X yerdeki canavar, Lağımdan Gelen Ses gibi gibi yazılar yazabilir. Haritada sarı bir ünlem ve yanında sarı bir kağıt parçası gibi görünen yerler ilan tahtası oluyor. Oralara gidip E tuşuna basıp ilanları inceleyebilirsin. Hepsi kontrat olmuyor fakat bazıları olabiliyor. Zaten "Kontrat" olarak belirtilir. Kontratı alıp okuduğunuz takdirde direk görev çıkıyor ve görevi yapmak için ilanı asan adama gidiyorsunuz. Adamla alacağınız ücret hakkında pazarlık da edebilirsiniz. Fakat fiyatı çok artırmayın, adam kızabilir. Kontratı yani işi tamamladıktan sonra adama gidip parayı alıyorsunuz. Kontrattan kontrata para değişir.

E tuşu ile okuyoruz değil mi? Ben rastgele sağ tık yapıyordum gidiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı