Witcher 3 nasıldır?

Kitapları bilmeden ve önceki oyunları oynamadan başlamak kafanızda küçük karışıklıklara yol açabilir hocam, ama çok büyük sorunlar değil bunlar. Özetlerle ve küçük araştırmalarla anlayabileceğiniz şeyler.

DLC'ler ana oyundan daha kaliteli. Boss savaşları, hikayenin gidişatı vesaire. Ek paketlerin hepsini almanızı öneririm, gerçekten aşırı iyiler.

Yan görevler ve kontratları yaparak ilerlerseniz rahatça 100-150 saat sürecektir. %100 bitirmek biraz sıkıntı, sadece skellige adalarında olan soru işaretleri ile 100 saat geçirebilirsiniz. Oynayış tarzınıza bağlı oyunun ne kadar süreceği.

Hocam peki hiç oynamamış ben gibi biri bu oyuna hangi sıra ile oynasın? Kitapları ve oyunları hangi sıra ile kullanacağımı bilmiyorum. Bana şöyle bir sıra yaparsanız sevinirim.

Akşam indirmeye koyayım o zaman oyunu. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.
Oyunun ilk 5 saatini oynayıp bırakmamanızı, devam etmenizi öneririm hocam. Onu da söyleyeyim, çünkü oyunun ilk saatleri bayıyor, ilerleyen saatlerde oyun açılıyor, zevk vermeye başlıyor.

@leanbeefpattyKitaplara erişebilirseniz okumanızı öneririm, sonrasında W1 özeti izleyip W2-W3 olarak devam edebilirsiniz, W1 pek oynanabilecek bir oyun değil 2021'de.

Hocam ben eğlenemedim ama siz bilirsiniz. Kişiden kişiye değişiyor. Denemenizi tavsiye ederim. Zaten kütüphanenizde bulunuyormuş. Depolama alanı dışında bir şey kaybetmezsiniz.

Oyunun bir başı, ortası ve sonu var. Art arda yayınlanan dizi bölümü gibi değiller. İkinci oyunun oynanmasını tavsiye ederim. Ama 3. oyunda olup biteni anlamak için ikinci oyunu oynamanıza gerek yok. En fazla bazı göndermeleri anlamazsınız hepsi o.

Geri
Yukarı