Witcher 3 nasıldır?

Hawkeye22

Centipat
Yeni bir sistem topladım, Skyrim delisi birisi olarak Witcher 3'ü beğenir miyim? Yani Witcher serisiyle en ufaktan alakam yok evreni falan bilmiyorum. Bana al/alma ve sebeplerini, tüm evrenin kısaca özetini (hikaye dahil) anlatabilir misiniz? Cidden her yerde övülüyor bu oyun.

Sürüklediği türler arası yaşanan olaylar, görevler çok güzel yansıtılmış bir oyun serisi var, her oyunu senaryo açısından çok güzel yapımlar çoğu kişi ilk iki oyunu bitirmeden direkt üçüncü oyunu bitirmiştir, serinin başından başlayıp bitirmek daha keyifli olacaktır.
Bende onu düşünüyordum Witcher daha önce hiç oynamadım. Witcher 3'den önce daha önce çıkmış oyunlarını oynamak gerekli mi?

Hikaye olarak birbirleriyle bağlantılı karakterleri tanıma açısından.

Eski oyunları oynamaktan sıkılan biriyseniz hikayelerini internetten okuyun. Sıkılmam diyorsanız kesinlikle ilk 2 oyun oynanmalı. Gerek karakterler gerek hikaye gerek rpg öğeleri olsun birçok yönüyle çok iyidir ilk 2 oyun. Witcher 3'ü ise nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Oyunun kapağında yazan "Over 800 Awards" yazısını hakediyor gerçekten.

Böyle popüler olup popülerliği devam ettiği sırada her ne kadar gözüm kalsa da bunu ben oynamam diyordum. Ama gerçekten ödül aldığı ve tutulduğu kadar varmış dedim. Adamlar oyundan öte bir şey yapmışlar. 2015 yılının da ötesinde bir oyun ve üstelik çok da ucuz şuan. Güzel bir sistemle kesinlikle oynanmalı.

Kötü oyun, leş + leş.
D8emI5PXYAAeZ7I.jpg

Oyun hakkında yorumları okumaya geldim. Herkesin övdüğü, ama beni sarmayan bir oyun, oynayanlar müptelası oluyor.

Skyrim seven biriysen Witcher 3 de Skyrimde ki gibi fps bakış açışı yok bende çok severim Skyrim'i çok oynamışlığım var ancak Witcher 3 de fps kamerası olmamasından dolayı çok oynamak istememiştim 3. 4 görev sonra sıkılmıştım oyundan bir daha oynamadım.

Geri
Yukarı