Sürprizbozan Witcher 3 ne kadar kaldı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Nefret etmeniz için bir sebep yok? Önemli olan oyunu zaten sindire sindire yan görevler ile beraber oynamak. Başka oyun olsa anlayış göstereceğim fakat Witcher asla ve asla katiyen yan görevler yapmadan oynanacak bir oyun değil. Diğer oyunlar gibi şu kadar adam kes şu kadar deri topla tarzı değil ki görevler? Eşya konusuna gelince ben de senin gibi idare eder diye düşünüyordum ardından kendimi kedi okulu seti ararken buldum. Oynamış olmak için oynama. Yerinde olsam oyuna en başından başlar, yan görevler ile beraber giderdim. Oyuna başlarken senin gibi biri olarak şunu net yazayım yan görevleri yapmazsan oyundan alacağın zevk %20 ise oyunu bütünüyle oynadıktan sonra %100 keyifle bitirdiğini anlayacaksın.
Dediğim gibi oyuna büyük bir heyecan ile başladım hocam. Ama tüm buglar beni buldu. Deli oldum. 10 dakkada bi oyunu kapatıp açmak zorunda kalıyorum bazen. Sistemimin oyun için yeterli olmasına rağmen.
Ana karakterlerin romantizm yan görevlerini atlamadınız değil mi? Onlar olmadan olmaz :)
Şey olan görevleri kast ediyor iseniz o sahneleri atlıyorum hocam ya. Aile ortamında sıkıntı oluyor.
Verdiğin bazı kararlara göre süresi belli oluyor. En azından ben Keira'yı öldürdüğüm için yardıma çağırmadım ve daha kısa sürede bitti diyebilirim.
Ben şuan herşeyi yaptım oyunda. Kurt zırhının en üst seviyesi olan büyük ustaya sahibim. Şayet kılıçlar da öyle. Mutasyonlar tamam. Şimdi yer yer gezip kontrat arıyorum.
Ne yaptınız da öldü?

30 dakikada bitme ihtimali yok. Ciri'yi bulacak, getirecek, ondan sonra babasına yalan söyleyip, Ciri'nin yanına gidecek falan. İmkansız 30 dakika.
Aynen öyle. Ciri'yi bulacak, Eredin'i bulmak için portallrdan geçecek falan, Eredin'le savaşacak. İmkanı yok 30 dakikanın.
Dediğim gibi oyuna büyük bir heyecan ile başladım hocam. Ama tüm buglar beni buldu. Deli oldum. 10 dakkada bi oyunu kapatıp açmak zorunda kalıyorum bazen. Sistemimin oyun için yeterli olmasına rağmen.

Şey olan görevleri kast ediyor iseniz o sahneleri atlıyorum hocam ya. Aile ortamında sıkıntı oluyor.

Ne yaptınız da öldü?
Keira ile ilgili bir yan görev var. Pinter adasına gidiyoruz. Daha sonra Keira bizi pikniğe (!) davet ediyor. +18 olaylardan sonra bizi uyutuyor ve kuleye gidip labaratovardan notlar çalıyor. Sizde isterseniz öldürüyor isterseniz bırakıyorsunuz. Ben 3 oynayışımda da öldürdüğüm için savaşa gelip gelmeyeceğini bilmiyorum.

Forumca bunu farkettik bence hocam, nerede sorun varsa sizi buldu. Yaklaşık 50-60 tane mod kurulu oyunumda, buna rağmen ben bile sizin kadar sorun yaşamadım :(
Triss ile olan balo görevi, Yen ile dağda olan Son Dilek görevlerinden bahsediyorum, onlar olmadan romantizm işi ilerlemiyor.

Forumca bunu farkettik bence hocam, nerede sorun varsa sizi buldu. Yaklaşık 50-60 tane mod kurulu oyunumda, buna rağmen ben bile sizin kadar sorun yaşamadım :(

Triss ile olan balo görevi, Yen ile dağda olan Son Dilek görevlerinden bahsediyorum, onlar olmadan romantizm işi ilerlemiyor.
Ha evet Triss ile olan görevi yaptım. Yen ile olan görevde zaman dolduğu için iptal oldu. :/ Birde seçim olayı ne zaman oluyor? Daha var mı yoksa olması lazım mıydı bu zamana kadar?

Güncel olarak hangi görevdesin?

Ha evet Triss ile olan görevi yaptım. Yen ile olan görevde zaman dolduğu için iptal oldu. :/ Birde seçim olayı ne zaman oluyor? Daha var mı yoksa olması lazım mıydı bu zamana kadar?
Sizin romantizm işi yattı gibi hocam, Triss’i yolladınız mı limanda? Yolladıysanız artık yalnız bir Ak Kurt olarak devam edeceksiniz.

Oyunda 27. saatimdeyim. Yan görev yapmaktan nefret ederim. Tüm silah arkadaşları görevleri başarılı. Başarısız olan görevlerin hepsi yan görev. 1 tane ana görevde vardı sanırım. Ama sona etki etmiyormuş, başka bir konumda demişlerdi. Şu an sisler adasındayım. Ciri'yi bulcam sanırım sisler adasında. Özetle ne kadar kaldı oyunun bitmesine?
Hocam 32-34 saat aralığında yan görevleri yapmadan ana hikayeyi daha geçen hafta bitirdim.

Oyunun zorluk seviyesini artırmanı öneririm. Çünkü ne kadar uğraşırsan o kadar eğlenceli oluyor. Onca oyun oynadım, fakat Witcher gibi keyifli vakit geçirdiğim, zaman harcamaya değer oyun hatırlamıyorum.

Sizin romantizm işi yattı gibi hocam, Triss’i yolladınız mı limanda? Yolladıysanız artık yalnız bir Ak Kurt olarak devam edeceksiniz.
Abo. Yolladım ya. Geralt sap kaldı o zaman. Ama yatağa bağlama olayı olmadı. Kurtuluş yok mu? :(
Güncel olarak hangi görevdesin?
Sisler adasında bir evdeki adam adada arkadaşlarını bulmamı söyledi. Biri kayadan düşüp öldü. Diğerini deniz fenerinde buldum. Tam burdayım.

Hangi seçim olayından bahsediyorsun sen şuan? Oyunda hikayeyi etkileyecek birden fazla seçim var çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı