Witcher 3'ün bitmesine ne kadar kaldı?

Cyprech

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda yaptığım son şey,
Kaer Morhen'de Uma'yı iyileştirmekti.
Senaryonun % kaçına gelmişimdir acaba merak ettim. Oyunu yalayıp yutmuş arkadaşlara soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu
Aynen öyle sindire sindire oynuyorum. Ek görevlerden ilerliyorum ana görevleri yavaş yavaş yapıyorum. Direkt ana görevden ilerlerseniz zaten oyun pek sarmaz. Kan ve Kılıç zorluk modunda oynuyorum. Bitince zor modda tekrar oynayacağım.
Bu arada Dizisi de çok başarılı. 2. kez seyrediyorum. En sevdiğim 3 oyun vardır: Medal of Honor European Assault, Witcher serisi ve Crysis.
Kitaplarını da tavsiye ederim. Gölün hanımı çıktı en son Witcher 3 baskılı kitap.

Ben ana görevlere çullanmışım hızlı hızlı bitirmeye çalışıyorum, etrafta çok spoiler var. :D Bir de oyun bittikten sonra yan görev yapmak daha zevkli geliyor bana, kafa rahat. :D
Öyle ama yan görevlerde önemli kanka. Level para herşey için özellikle kontratlar çok para veriyor. Bunları kasmadan ilerleryince ana hikaye zorluyor baya.

Tamam da Witcher 3 bittikten sonra yeniden yeniden oynamayacağınızı mı sanıyorsunuz?
Oyunu bitirdikten sonra o kadar kötü hissedeceksiniz ki neden bittin diye üzüleceksiniz.
Hatta bazen sadece bir manzaraya bakıp, oyundan çıkacaksınız. Bende öyle oldu açıkçası.
Başyapıtı yavaş oynamaya bakın.
DLC'ler hariç 60 saatte bitirdim sonunda pişman oldum. Keşke bütün quest'leri yapsaydım dedim (her bir quest özenle tasarlanmış zaten her birinin farklı bir hikayesi var ac oyunları gibi hırsızı yakala, adamı takip et değil). Keşke haritanın her yerinde dolanıp item arasaydım dedim. Keşke manzaralara gidip bol bol fotoğraf çekseydim dedim. Bu yaz tekrar başlayacağım dolu dolu oynayacağım hem de en zor modda. DLC'ler ile birlikte +200 saat daha oynarım diye düşünüyorum.

DLC'ler hariç 60 saatte bitirdim sonunda pişman oldum. Keşke bütün quest'leri yapsaydım dedim (her bir quest özenle tasarlanmış zaten her birinin farklı bir hikayesi var ac oyunları gibi hırsızı yakala, adamı takip et değil). Keşke haritanın her yerinde dolanıp item arasaydım dedim. Keşke manzaralara gidip bol bol fotoğraf çekseydim dedim. Bu yaz tekrar başlayacağım dolu dolu oynayacağım hem de en zor modda. DLC'ler ile birlikte +200 saat daha oynarım diye düşünüyorum.
Dediğin gibi oyunun en küçük görevleri olan sarı ünlemler bile Ubisoft'un ana görevlerine 100 basar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı