Witcher 3 ön yargımı kırmalı mıyım?

Ben de şöyle bir yorum yapayım. Şu an 2. kez oynuyorum. İlk başta yaklaşık 30 saatte sadece ve sadece ana görevde bitirip bitirince kendime sövdüm bu başyapıtı neden böyle bitirdin diye. Yani demek istediğim sadece ana görev kasarak gitseniz bile oynayabileceğiniz en iyi 3 oyun arasına girer. Hikâyesi aksiyonu vuruş hissiyatı grafikleri beni aşırı büyüledi 5 yıllık bir oyun için. Sabrederek bir şans ver derim
Teşekkür ederim.Çünkü hiç oynamam dediğim oyunları bile şuan 30 saat yaptım :D

Arkadaşlarımın hepsi rdr 2 gta 5 gibi alanında başyapıt olarak gösteriyor bu oyunu Peki böyle açık dünyada dilediğimce dolaşabilme imkanım varmı atımla
Dünyası büyüklmü yanii

Skyrim , Fallout 3-4-Nw , AC Rpg tarzı oyunları oynadım fakat bu oyuna bende alışamadım gitti. Geçen sene satın aldım 2 ve 3 ünü ikisini de oynayamadım.

Oynayamama sebebim diyaloglar (yine de çok abartılı değil) ve dövüş dinamikleri hoşuma gitmedi. Ac serisinin son oyunlarını da bu yüzden oynayamadım. Fazla dövüş ve sürekli aksiyon insanı yoruyor. Çabuk sıkıyor beni oyundan.

Oyunu kardeşime verdim geçen sorduğumda 2 bitirmiş 3 de 38 saat oynuyorum bitmiyor büyük oyun demişti.

Yani oyun zevkleri değişir. Eğer bir oyundan zevk alamadıysanız zorlamaya gerek yok oynamayın gitsin. Sonuçta eğlenmek için oyun oynuyoruz.

Biliyorsunuz ki indiirmler başlayacak. Ve bende oyunsuzluk çekiyorum. Witcher 3'ü her arkadaşım çok övdü. Ama gameplayine baktığımda çok konuşma falan var. Sizce bu ön yargımı kırmalı mıyım?

Kardeşim öncelikle oyunu övmeden önce şunu bilmeni isterim ki ben oyunu hala oynuyorum oydadıkça daha önce keşfetmediğim sahneler yerler keşfediyorum madem oyunsuzluk çekiyorsun Witcher 3 tam biçilmiş kaftan ayrıca diyalog var evet ama hikayeyi film tadında oynayabilmen için yapımcıların sana sunduğu bu nimeti kaçırma. Ayrıca Blood and Wine ve Hearts of Stone DLC'leri seni epey duygulandıracaktır.

Kardeşim öncelikle oyunu övmeden önce şunu bilmeni isterim ki ben oyunu hala oynuyorum oydadıkça daha önce keşfetmediğim sahneler yerler keşfediyorum madem oyunsuzluk çekiyorsun Witcher 3 tam biçilmiş kaftan ayrıca diyalog var evet ama hikayeyi film tadında oynayabilmen için yapımcıların sana sunduğu bu nimeti kaçırma. Ayrıca Blood and Wine ve Hearts of Stone DLC'leri seni epey duygulandıracaktır.
İnşallah :)

Geri
Yukarı