Witcher 3 oynandıktan sonra Witcher 1'in çok eski gelmesi

Ben de direkt 3 ile başladım ama aşık oldum :) ondan sonra diğerlerine baktım. Kimisi üçüncü oyundan başlayınca sevemiyor. Ben de tam tersi oldu. O yüzden birinci oyunun özet hikaye anlatımına internetten bakıp, ikinci oyunu oynayabilirsin.

Şu an 2. oyunu oynuyorum hocam, umarım sıkılmadan bitiririm. 😀

(Dediğiniz gibi 1. Oyunun hikayesine bakıp başladım)

@WTC pes ettim hocam, 2. oyuna da ancak 5.5 saat dayanabildim. Keşke 3. oyundan başlamasaydım. 😞

Son düzenleme:
Şu an 2. oyunu oynuyorum hocam, umarım sıkılmadan bitiririm. 😀

(Dediğiniz gibi 1. Oyunun hikayesine bakıp başladım)

@WTC pes ettim hocam, 2. oyuna da ancak 5.5 saat dayanabildim. Keşke 3. oyundan başlamasaydım. 😞
Oynanış ve grafiklere çok takılıyorsun demekki. Çünkü Witcher 2'nin hala gideri var. Ben daha çok kaliteye baktığım için eski oyunları oynamakta problem yaşamıyorum. Ama birinci oyunda bayağı zorlanmıştım. Sadece hikaye odaklı rush atarak bitirebilirsin. Hikayeye kendini 3'teki gibi kaptırabilirsen oynamaya devam edebilirsin bence. Bir de konudan alakasız olarak 3'te Yennefer üzerinden mi ilerledin? :) Eğer öyleyse 2. oyun Triss ağırlıklı olduğu için ısınamamış olabilirsin.

Oynanış ve grafiklere çok takılıyorsun demek ki. Çünkü Witcher 2'nin hala gideri var. Ben daha çok kaliteye baktığım için eski oyunları oynamakta problem yaşamıyorum. Ama birinci oyunda bayağı zorlanmıştım. Sadece hikaye odaklı rush atarak bitirebilirsin. Hikayeye kendini 3'teki gibi kaptırabilirsen oynamaya devam edebilirsin bence. Bir de konudan alakasız olarak 3'te Yennefer üzerinden mi ilerledin? :) eğer öyleyse 2. oyun Triss ağırlıklı olduğu için ısınamamış olabilirsin.

3. oyunda Yennefer üzerinden ilerledim, ama oyuna ısınamama sorunum bence bu değil. Eski oyunları oynayamıyorum, bunu anlamış oldum.
Warband'de oynayamamıştım, şu an Batman Arkham asylum başladım onda da aynı mesele, eski oyunlar benim bünyeye yaramıyor.

(RDR2 almıştım, başlamdan önce diğer aldıklarımı bitireyim dedim ancak çoğu çöp oldu gibi gözüküyor, ben en iyisi RDR2'den devam edeyim. 😃)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı