Witcher 1 ve 2 oynayıp daha sonra Witcher 3 oynanır mı?

Mor Koşucu

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben Witcher serisini oynamak istiyorum, 1 ve 2'yi oynayıp yeni bilgisayar alınca 3üncüyü oynayacağım, video izlemeyi çok sevmiyorum ve benim için grafikler önemli değil, sizce 1 ve 2 oynayıp daha sonra PC alınca 3 oynamak mantıklı mı?

Ben Witcher serisini oynamak istiyorum, 1 ve 2'yi oynayıp yeni bilgisayar alınca 3üncüyü oynayacağım, video izlemeyi çok seviyorum ve benim için grafikler önemli değil, sizce 1 ve 2 oynayıp daha sonra PC alınca 3 oynamak mantıklı mı?

1 oynamayın 2'den başlayın 1'in hikayesini izleyin 100'den fazla oyun oynamışımdır ve çoğu eski oynadığım en rezil mekaniğe sahip oyun Witcher 1'di.

Evet, şahsen Witcher 1 iki kere bitirdim. Genel olarak ana hikaye ve yan hikayesini severim. Sadece bir yerden bir yere yürüyerek gitmek ve doğru zamanda tıklama odaklı dövüş sistemi kötü. Bir de kendilerine ait olmayan ve baya optimizasyon sorunlu bir oyun motoru kullandıklarından, yer yer FPS sabit 30-40 arası geziyor.

Oyuna başlamadan bağlantıdan gerekli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeleri yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı