Witcher 3 oynanır mı?

ArdaH

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yakın bir zamanda ucuz bir fiyata Witcher 3 aldım. Oyun eyvallah güzelde genelde sürekli bir yerde takılıp kalıyorum hiç can iksirim falan olmuyor canım az oluyor görev esnasında ölüp o bölümde takılı kalıyorum. Oyuna bildiğiniz gibi Next-gen Update geldi sizce oyunumu güncelleyip tekrar oynamayı denemeli miyim? Yine takılı kalmamak için tavsiyeleriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun güzel oyun bitirdim. Hatta DLC'leri daha güzel. DLC değil resmen The Witcher 3.5 bence.:D Bıkana kadar dene diyebilir. Tavsiyem yine ucuz oyun olarak Batman serisi özellikle Arkham Knight ve dyıngh lıght. Bütçe varsa Days Gone.

Hocam evleri soyarak evanterinizi tıka basa doldurabilirsiniz can yenilemek adina. Kırlangıç iksirini geliştirmenizi tavsiye ederim. Bir de f5 tuşunu kullanmayı ihmal etmeyin. Halledersiniz. 5 6 saat afallıyorsunuz.

1672258685700.png

Sırasına göre oynamak daha makbuldür. Ancak 1 oynamadan 2'yi deneyip sinir olunca direkt 3'te başlayım dedim 90 saatte her yeri bitirip New GAME+ ile devam ediyorum. (Oyunun hikayesini anlamama rağmen bosslarda ara sıra minik hasarlarda patlıyorum hala) Kısacası bıktırana kadar oynamayın zevkle oynayın diyalog kısmında boşluğa basmayın. İyi Sosyaller.

Oynanir hatta New Game+ uzerine bir daha bitirilirir. Butun Witcher okulu setlerini dizip evine koyarsin oyun sonunda da eglencesine, en azindan ben oyle yapmistim😀
oynanir.png

Oynanır hocam bol bol yan görev yapın gerekirse internetten destek alın hocam taktiklerle iyice kavrarsınız oyunu.

Ben aldım ama hikayesi yavaş ilerliyor gibi geldi. Belki daha önce oynamadığım içindir ama çok fazla seveni var.

Hocam tek hikaye odaklı gitmeyin yan görevlere de yönelin yoksa tek düze sıkıcı bir hal alır sizin için bol bol yan görev de yapın hikayeden de ilerleyin hocam benim görüşüm bu şekilde size daha iyi gelecek oyun zevki.

Yeni konular

Geri
Yukarı