Witcher 3 oynanır mı?

Bu tür çatışmanın fazla olduğu oyunlar serilik gerektirdiği için mekanikler ve animasyonlar kaba tasarlanır. Ki rezil denecek kadar da kötü değil. Çoğu rpg oyunda görülür bu olay.
Odyysey'in savaş mekaniklerini örnek olarak verebiliriz iyi olanlara yapması imkansız birşey değil yani.

Eğer almaya karar kılarsan GOTY Edition paketini al 15 TL fiyatı var güzel indirime girmiş haricen 2 DLC paketine sahip olacaksın oyunun oynama süresini ciddi derecede uzatacak ekstradan verdiğin 3 lira para.

Odyysey'in savaş mekaniklerini örnek olarak verebiliriz iyi olanlara yapması imkansız birşey değil yani.
Odyysey'in savaş mekaniklerinde de çokça mekanik/animasyon sertliği ve hamlığı var. Bilerek yapılan bir şey bu. Yoksa seri bir şekilde combat'a girişemezsin, mekaniğin ağırlığından ve smoothluğundan dodge atamazsın.

15TL`ye strateji oyunu öneriniz var mı? Yok ise denemek için alacağım Witcher 3`ü. Açıklayıcı yorumunuz için teşekkürler.
Dediğim gibi pek strateji tarzı olmasa da açık dünya, rpg tarzı severseniz öneririm. Fiyatını en fazla hakededn oyundur bence ve en sevdiğim oyunlardandır. 2. kere başlamayaşımın sebepleri uzun sürmesi ve bitirdiğimden aynı heyecanı yaşamama endişesi :)

Dediğim gibi pek strateji tarzı olmasa da açık dünya, rpg tarzı severseniz öneririm. Fiyatını en fazla hakededn oyundur bence ve en sevdiğim oyunlardandır. 2. kere başlamayaşımın sebepleri uzun sürmesi ve bitirdiğimden aynı heyecanı yaşamama endişesi :)
Videolarını izledim, hoşuma gitti. Ben de aldım, yüklemeyi başlattım bile. Buraya yazmayı unutmuşum. Kısıtlı zamanımda oynanacak gibi, sürekli strateji olmaz, biraz farklı tür denemek istedim.
1625251980927.png

Hearts of Iron 15 TL şu anda.
Okumadınız sanırım, saatlerimi devirdim HOI IV oyununda. Yine de teşekkür ederim.
Witcher 3 oynamadan ölmeyin.
Umarım güzeldir, vakit kaybı olmasın en azından.
Hayırlı olsun.
Teşekkür ederim.
Cities: Skylines 12 TL Steam'de beğenirsiniz diye düşünüyorum.
Epic Games bedava verdiğinde almıştım, teşekkürler.
Eğer almaya karar kılarsan GOTY Edition paketini al 15 TL fiyatı var güzel indirime girmiş haricen 2 DLC paketine sahip olacaksın oyunun oynama süresini ciddi derecede uzatacak ekstradan verdiğin 3 lira para.
Tam olarak 15TL olmadığı için Standart Edition aldım, pek bir sorun değil zaten, ana hikayeyi oynayıp bitireyim yeterli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı