Witcher 3 oynanır mı?

Okumadınız sanırım, saatlerimi devirdim HOI IV oyununda. Yine de teşekkür ederim.

Umarım güzeldir, vakit kaybı olmasın en azından.

Teşekkür ederim.

Epic Games bedava verdiğinde almıştım, teşekkürler.

The Witcher 3 bitirdiğim zaman. Bittiğine sevinemedim. Bittiğine ve ertesi gün oynayamayacağım için içim buruk olmuştu. DLC leride satın al.

Hocam direkt hikaye oyunu ise, stratejik yönleri yoksa hiç benlik değil.

Hala Warband oynuyorum.

Warband eski oyun değil, yanlış hatırlamıyorsam 2012 yılında çıkmıştı
The Witcher 2 oynanılabilir, ama 1 de biraz zorlanabilirsiniz bayağı sıkıcı oyun.
Mekanikler kötü, fizik yok, kombat ise Geralt kılıç sallamadan öldürüyor, sallayışıda halay çeker gibi.
Hikaye enfesdir ama geri kalan her şey berbat dersem yanlış olmaz.

Warband eski oyun değil, yanlış hatırlamıyorsam 2012 yılında çıkmıştı
The Witcher 2 oynanılabilir, ama 1 de biraz zorlanabilirsiniz bayağı sıkıcı oyun.
Mekanikler kötü, fizik yok, kombat ise Geralt kılıç sallamadan öldürüyor, sallayışıda halay çeker gibi.
Hikaye enfesdir ama geri kalan her şey berbat dersem yanlış olmaz.
Yanlışınız var, Warband 2010 yılında çıktı.
Ben direkt Witcher 3`ten başlama kararı aldım, serisini oynamayacağım zaten. Maksat keyifli vakit geçirmek. Değerli düşünceniz için çok teşekkür ederim.

Yanlışınız var, Warband 2010 yılında çıktı.
Ben direkt Witcher 3'ten başlama kararı aldım, serisini oynamayacağım zaten. Maksat keyifli vakit geçirmek. Değerli düşünceniz için çok teşekkür ederim.

Bir şey olmaz 2 yıl fark var ama gene de eski bir oyun değil The Witcher 1 gibi.
Sadece 3 oynamınızı anlıyorum serinin tamamını oynamak zorunda değilsiniz.
Bende sadece 3'ü oynadım bitirdim 2'ye başlamayı denedim sıkıcı geldi durdu kenarda.

2 defa ard arda bitirdim. Farklı seçimler yaptım. Eğlenceli, çeşitlilik sunan ve uzun oynanışa sahip bir oyun. Kendinden Türkçe olarak gelmesi de çok büyük bir artı.

Okumadınız sanırım, saatlerimi devirdim HOI IV oyununda. Yine de teşekkür ederim.

Umarım güzeldir, vakit kaybı olmasın en azından.

Teşekkür ederim.

Epic Games bedava verdiğinde almıştım, teşekkürler.

Tam olarak 15TL olmadığı için standart Edition aldım, pek bir sorun değil zaten, ana hikayeyi oynayıp bitireyim yeterli olur.

Ama bende 14.99 olarak görünüyor sizde ne kadar.

Hayırlı olsun, güzel oyundur ama ilk 10-15 saat “Ben ne oynuyorum?” diyebilirsiniz. Ondan sonra oyun açılacak.

Witcher 3 oynamayan biri tam olarak oyuncu değildir nokta.
Katılmıyorum. Ben de X oyununu oynamayan birisi tam olarak oyuncu değildir desem haksız olurum. Zevkler tartışılamaz, Witcher 3`ü dün oynadım, çok güzel oyun, hoşuma gitti.
Hayırlı olsun, güzel oyundur ama ilk 10-15 saat “Ben ne oynuyorum?” diyebilirsiniz. Ondan sonra oyun açılacak.
Yavaştan alışmaya başlıyorum zaten, güzel oyun.
2 defa ard arda bitirdim. Farklı seçimler yaptım. Eğlenceli, çeşitlilik sunan ve uzun oynanışa sahip bir oyun. Kendinden Türkçe olarak gelmesi de çok büyük bir artı.
Aslında bu tür oyunları Türkçe oynamayı sevmiyorum fakat bazı yerlerde ağır (bir lise öğrencisi için, daha da öznelleştireyim benim için) İngilizce kullanılmış, uzun yıllardır içli dışlı olmama rağmen anlamlarını tam çıkaramadığım cümleler oldu, bu sebeple Türkçe oynuyorum.
Bir şey olmaz 2 yıl fark var ama gene de eski bir oyun değil The Witcher 1 gibi.
Sadece 3 oynamınızı anlıyorum serinin tamamını oynamak zorunda değilsiniz.
Bende sadece 3'ü oynadım bitirdim 2'ye başlamayı denedim sıkıcı geldi durdu kenarda.
Öyle bakamayız ki, Witcher 1`de 2008`de çıkmış yine arada 2 yıl var. 😀
Zevk alırsam önceki oyunlarına da bakarım, şu an muhteşem gidiyor oyun, uzun süredir strateji oynadığım için de bu kadar zevk almış olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı