Witcher 3 Oynanış Süresi

DLC'leri oynadın mı? yanlış hatırlamıyorsam tüm dlc'leri tamamladığın zaman 50 leveli geçiyorsun. Ben ana senaryoyu bitirdiğimde 35 leveldim, ve bir sürü yan görev vardı halen.

Oyuna hiç tekrar başlamadan DLC'ler ile birlikte herşeyi yapıp bitirdim 170 saat filan sürdü. O dediğin Gulyabaniler de yani oyundaki DLC'yi içermeyen tüm yan görevler ve soru işaretlerini yaparsan rahat rahat devam edersin oyuna.

Tekrar başlayanlar da var ama DLC'ler sayesinde diye biliyorum. Oyunun kendi süresi her şeyi yaparsanız 100 saate yakınmış. En azından söylenen o. DLC'ler +70 saat ekliyormuş. Ben de o kadar oynayamadım. 400 saat oynayan adam da muhtemelen tekrar tekrsr oynamıştır.

Şimdi şöyle birşey oyunu ilk oynadığın zaman bilmeden atladığın birçok şey oluyor ya da görevleri yapış tarzın. Belirli bir süre sonra 2. kez oynarsanız dediğmi fark edersiniz, üstünüze giydiğiniz setten görevleri hangi sırayla yapış tarzınıza kadar çok güzel ayarlıyorsunuz bu sefer yağ gibi akıp gidiyor.

Şunu izle bak 400 saat oynayanlar burada :D Hakikaten şu zamana kadarki oyundaki seçeneklerin mükemmel olduğu, kendimi ana karakterle direk bütünleşik hissettiğim nadir oyunlardandır. 1 kere bitirmiştim şimdi bir daha bitiriyorum ama bu sefer komple bitireceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi şöyle birşey oyunu ilk oynadığın zaman bilmeden atladığın birçok şey oluyor ya da görevleri yapış tarzın. Belirli bir süre sonra 2. kez oynarsanız dediğmi fark edersiniz, üstünüze giydiğiniz setten görevleri hangi sırayla yapış tarzınıza kadar çok güzel ayarlıyorsunuz bu sefer yağ gibi akıp gidiyor.

Yani Silah Arkadaşları: Velen ve Novigrad Çeteleri görevleri mi?
Tekrar başlayanlar da var ama DLC'ler sayesinde diye biliyorum. Oyunun kendi süresi her şeyi yaparsanız 100 saate yakınmış. En azından söylenen o. DLC'ler +70 saat ekliyormuş. Ben de o kadar oynayamadım. 400 saat oynayan adam da muhtemelen tekrar tekrsr oynamıştır.
Hiç mi sıkmıyor o kadar sahne var zaten oyun %40 sinema sıkmıyor mu aynı sahneler tekrar tekrar.

Geri
Yukarı