Witcher 3 sıkılmadan nasıl oynanır?

Alpocan543454

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de GOTY 15 TL idi almayı düşündüm ama önceden The Witcher 3'ü crack indirip başlamayı denemiştim ama sıkılıp bırakmıştım, ama ne gariptir ki bu oyunu aşırı fazla oynamak istiyorum. Nasıl sıkılmadan oynayabilirim?

Steam'de GOTY 15 TL idi almayı düşündüm ama önceden The Witcher 3'ü crack indirip başlamayı denemiştim ama sıkılıp bırakmıştım, ama ne gariptir ki bu oyunu aşırı fazla oynamak istiyorum. Nasıl sıkılmadan oynayabilirim?
Türü sevmiyorsan ara vererek oynayabilirsin öyle yapmıştım ve HARİKA OYUN.

Oyunu yaklaşık 2-3 kere sıkılıp bırakmıştım en sonunda oturup şöyle 40 saatte bitirmiştim ilerledikçe oyun hikaye anlatımı ile gerçekten çok sarıyor arkada şarkı ile oynamayı deneyin uzun yollarda ya da sıkılıyorsanız tabelaları kullanıp ışınlanın ve hikayeye odaklanın.

@Lyrinx az önce arkadaşımız Save dosyası attı başı sarmamıştır muhtemelen. Onun attığı Save dosyasından oynarsanız sıkılmazsınız.

Herkesin zevkleri farklı ama tabii ki sıkılmadan oynamak istiyorsan en eğlenceli yoldan oynaman lazım o da oyunu kolaydan çok zevk aldığın şekilde oynaman.

Geri
Yukarı