Sürprizbozan Witcher 3 Triss Merigold, Zoltan kayboldu

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Oyunda WİLD HUNT için hazırlık yaptığınız ve milleti Kaer Morhen'e topladığınız görevde misiniz?

Oraları geçtim. Vesemir Amca sizlere ömür. En son Siri askerlerle krallığın başına geçiyordu galiba. Ben veda etmedim.

Zoltan Novigrad şehrinde biberiye ve kekik tavernasında bulunuyor.

Oyununun ana hikayesinde ilişki yaşadığınız karakter Triss miydi?

Ben direkt 3.oyundan başladığım için hepsiyle bir tur dönderdim galiba ama Triss'e seni seviyorum dedirtmiştim.

Ben direkt 3.oyundan başladığım için hepsiyle bir tur dönderdim galiba ama Triss'e seni seviyorum dedirtmiştim.
Blood and Wine DLC'sini bitirin. Blood and Wine'in sonunda Yennefer, Triss, Ciri veya Dandelion gelecek. Yaşadığınız ilişkiye, oyunun sonuna ve Blood and Wine DLC'sinin sonuna bağlı gelecek kişi değişecek. Dediğim gibi zoltan Novigrad şehrinde biberiye ve kekik tavernasında bulunuyor.

Ana hikayeyi galiba bitirmiş bulunuyorum. Sizce Triss ile bitirmek mantıklı mıydı? (bundan sonra hep yan görevlerle mi devam edeceğim)

Ana hikayeyi galiba bitirmiş bulunuyorum. Sizce Triss ile bitirmek mantıklı mıydı? (bundan sonra hep yan görevlerle mi devam edeceğim)
Zevkler ve renkler meselesi hocam. Karakter olarak soruyorsanız Triss derim ben. Yennefer çok egolu.

Geri
Yukarı