Sürprizbozan Witcher 3 Yeneffer ve Triss hakkinda verdigim karar

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eneloxx

Femtopat
Daha fazla  
Oyunu oynayanlar bu metni okusun cunku biraz spoiler iceriyor. Oyundaki cini altedip yenefferla ask dolu gorevi oynayanlar biliyordur. Ben Triss'in varligindan habersizdim ve Yennefer'a asik hala oldugumu soyledim. Ilerleyen bolumlerde Triss gelince deli gibi pişman oldum ve Triss'le opustugumuz ve onu ugurladigimiz sahnede onu sevdigimi soyledim. Okudugum bir forumda 2 tarafa da yavsadigim icin ikisinin de benden ayrilacagini duydum. Karari degistirmenin ya da Yennefer'dan uzaklasip Triss'e yakinlasmanin bir yolu var mi? Spoiler icermeden soylerseniz sevinirim. Triss'i birakmak istemiyorum :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu oynayanlar bu metni okusun cunku biraz spoiler iceriyor. Oyundaki cini altedip yenefferla ask dolu gorevi oynayanlar biliyordur. Ben Triss'in varligindan habersizdim ve Yennefer'a asik hala oldugumu soyledim. Ilerleyen bolumlerde Triss gelince deli gibi pişman oldum ve Triss'le opustugumuz ve onu ugurladigimiz sahnede onu sevdigimi soyledim. Okudugum bir forumda 2 tarafa da yavsadigim icin ikisinin de benden ayrilacagini duydum. Karari degistirmenin ya da Yennefer'dan uzaklasip Triss'e yakinlasmanin bir yolu var mi? Spoiler icermeden soylerseniz sevinirim. Triss'i birakmak istemiyorum :(

Reis o kadar oynayıp nasıl Triss'i fark etmedin ya?

Aga Triss varken yen nedir seçenek bana sunulduğunda aşkımız bitti yeneffer diye bağırdım.

İlk oyunu oynamadın mı aga o gacı hayindir şeref yoksunudur.

Reis o kadar oynayıp nasıl Triss'i fark etmedin ya?

İlk oyunu oynamadın mı aga o gacı hayindir şeref yoksunudur.
ya witcher 1 2 oynamamıştım bilmiyordum oynadığım kadarıyla da triss aklımda kalmamıştı. öyle aşk gözüyle bakmadım. bi anda yan göreve gittim dedi hala sevion mu seviom tabi lan dedim. keşke demeseydim.

Geçmiş geçmişte kaldı. İlk oyunu aldım ama oynamadım baktım Triss de güzel büyü de bozuldu hamleyi yaptım.

O hatun hafızamızın silinmesini kötüye kullanıp bizi pis işlerinde kullanıyor aga geçmiş bu kadar kolay unutulmamalı. Bizi karşılıksız seven Yen'i yedirmeyiz.

Ya Witcher 1 2 oynamamıştım bilmiyordum oynadığım kadarıyla da Triss aklımda kalmamıştı. Öyle aşk gözüyle bakmadım. Bir anda yan göreve gittim dedi hala sevion mu seviom tabii lan dedim. Keşke demeseydim.

Puhahaahha

O hatun hafızamızın silinmesini kötüye kullanıp bizi pis işlerinde kullanıyor aga geçmiş bu kadar kolay unutulmamalı. Bizi karşılıksız seven Yen'i yedirmeyiz.
hafızayı kaybetmisim nerden hatırlıcam😢😥

o görevden sonra nerden baksan 20 saat daha oynadım geri dönersem tekrar oynamak ister miyim? sanmıyorum.
hocam seçim yapmışsınız zaten sonrasında diğerine de yürümek biraz ayıp olmuş. Neyse sigmalar tek gezer hocam dert etmeyin

Eski bir kayda geri dönüp aynı hatayı tekrarlamamak dışında yapabileceğiniz bir şey yok. Şimdiden yatağa zincirlenmenin tadını çıko görevden sonr en az 15 20 saat daha oynadım.

Eski bir kayda geri dönüp aynı hatayı tekrarlamamak dışında yapabileceğiniz bir şey yok. Şimdiden yatağa zincirlenmenin tadını çıkarın.

O görevden sonra nereden baksan 20 saat daha oynadım geri dönersem tekrar oynamak ister miyim? Sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı