Sürprizbozan Witcher 3 Triss mi Yennefer mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

whoismyeternity

Centipat
İnternetten araştırdım fakat çok kararsız kaldım. Bazıları Yennefer diyor bazıları Triss. Yennefer ya da Triss aldatıyor mu? Aldatan kimse onu seçmeyeceğim. Teşekkürler.

Hocam Yennefer cinci sayesinde bize aşık oluyormuş büyüyü bozunca Yennefer bizi sevmeye devam ediyormuş doğru mu?
Evet, hatta bu cin sayesinde aşık olması Netflix dizisinde de gösteriliyor, isterseniz oradan da izleyip öğrenebilirsiniz.

Hocam bir ölüm kalım meselesinde Triss'le gizlenme yerinde buluşunca isteğe göre ilişkiye girdim diyelim çok yaşa kral görevinde de Yennefer'le ilişkiye girmiştim böyle olunca ikisi de ayrılmaz değil mi benden. Triss'le ilişkiye girersem daha sonra hep Triss'i seçmem gerekecek böyle olunca da değil mi?
Hocam olacakları söylerim ama ağır spoiler yemiş olursunuz. En iyisi kafanıza esen neyse onu yapın.

Evet, hatta bu cin sayesinde aşık olması Netflix dizisinde de gösteriliyor, isterseniz oradan da izleyip öğrenebilirsiniz.

Hocam olacakları söylerim ama ağır spoiler yemiş olursunuz. En iyisi kafanıza esen neyse onu yapın.

O zaman Triss seçeceğim. Önceki görevlerde Yennefer'le ilişkiye girdim sorun olmaz değil mi?

İlk oyunlardan beri yanımızda hep Triss vardı.3. oyunda damdan düşer gibi Yennefer çıktı, ben çok sevemedim o yüzden. Triss diyorum ben o yüzden. Yalnız sizin kimi seçeceğiniz açısından bizim dediğimizin önemi yo bence, kişisel tercih bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı