Witcher 3 vs Skyrim

Ben Witcher 3 diyorum. Skyrim'in mekanikleri bana çağ dışı geliyor.

Çok doğal. Bu yüzden modladan oynanması saçma olur. TES modları için kendini adayan insanlar gerçekten çok etkileyici. IV ve V birleştirme projeleri falan varmış.

Gözüm kapalı Skyrim. Skyrim bitmez. Modlamaya girmedim bile. Pişman olmazsın.
Witcher gayet güzel bir seri ama 1 ve 2 oynamanı ya da videolarını izlemeni öneririm. Max Payne'i listeden at.

Ben Max Payne 3'ün vuruş hissiyatini çok seviyorum, sırf o yüzden almak Istiyorum'da denebilir.
Çok doğal. Bu yüzden modladan oynanması saçma olur. Tes modları için kendini adayan insanlar gerçekten çok etkileyici. IV ve v birleştirme projeleri falan varmış.

Witcher 3'de almak istiyorum; ama Skyrim bana daha yakın gibi gözüküyor, açık dünyası ve gercekcilik açısından. Önerebilecegin mod var mı?

The Witcher 3: Wild hunt 2015'e göre çok iyi hikayesi aşırı kaliteli ve akıcı.
The Elder Scrolls v: Skyrim ise hikayesi bitmeyecek kadar uzun. Evreni çok devasa ve Special Edition'da grafik iyileştirmeleri var diye duydum. Ben olsam Skyrim alır geçerdim.

Hocam bende Skyrim Special Edition alacağım az önce birkaç video izledim ama grafikleri pek hoşuma gitmedi ama videolar 3 yıl öncesine ait, düzelttiler mi birkaç şeyi oynayan varsa yardımcı olabilir mi? Ya da grafiklerini GTA 5 ayarlarına getirecek modları var mıdır? Alacağımda içim rahat olsun istiyorum sonuçta 46 TL vereceğim😁

Yeni konular

Geri
Yukarı