Skyrim vs Witcher 3

FakirSincap

Kilopat
Daha fazla  
Siz bu iki oyundan hangisini daha çok seviyorsunuz? Ben çok küçük bir farkla Witcher 3'ü daha fazla seviyorum. Skyrim'i de baya oynadım. Fakat nedense Witcher 3'ün hem grafikleri, mekanikleri ve hikayesini daha çok beğendim.

Siz bu iki oyundan hangisini daha çok seviyorsunuz? Ben çok küçük bir farkla Witcher 3'ü daha fazla seviyorum. Skyrim'i de baya oynadım. Fakat nedense Witcher 3'ün hem grafikleri, mekanikleri ve hikayesini daha çok beğendim.

İkisi de güzel ama hiçbirini oynamadım bilgisayarım yüzünden. :p

Witcher'da tek bir karakterin hikayesini oynarsınız seçimleriniz diğer oyunculardan ayrışmaz ırk seçemezsiniz karakterin tipini cinsiyetini seçemezsiniz bir hikaye anlatır herkes aynı hikayeyi oynar oyun biter sinematik RPG diyebilirim Witcher için. Skyrim'de gidip khajiit açarsın sadece hırsızlık yapar gelir sağlarsın veya Wildrun'da bütün gün demircilik yapıp geçimini sağlarsın evlenirsin ev alırsın tarikata girersin sana sonsuz bir yan hikaye sunar Elder Scrolls serisi RPG dünyası için bir başyapıttır.

Ben Skyrim'den yana kullanıyorum oyumu. İki oyunu da yüzlerce saat oynadım ama Skyrim'den aldığım eğlenceyi Witcher da alamadım. Ayrıca Witcher'in grafikleri pastel boya gibi geliyor bana. İki oyun arasında kalsam ve sadece bu iki seçenek olsa Dovahkiin > Geralt of Rivia

Skyrim bence abartılmış bir oyun, iyi fakat muhteşem olduğunu düşünmüyorum.
Oyunun her şeyi mükemmel. Neresi abartı? Tek sıkıntısı bug olması. Öyle bug oluyor ki 1 saat önce kayıt dosyasına dönmen gerekiyor. Tek sıkıntısı o.
Oyunun yan görevleri acayip kaliteli. Sırf yan görevleri şu an çoğu oyuna bin basar. Oyunda çok çok fazla detay var ve her oynadığınızda bir şey öğreniyorsunuz. Her konuştuğunuz kişi size bir gizem anlatıyor. O lafların arasından bir hikaye daha çıkıyor. Oyunu ne kadar kurcalarsanız o kadar geri dönüş alıyorsunuz. Ayrıca müzikleri ve atmosferi harika. Kesinlikle bir başyapıt. DLC konusu ise ayrı bir oyun çıkar resmen. Bence hak ediyor değerini. Hatta öyle modlar var ki ayrı bir oyun oluyor resmen. Oyunun modları da bir harika yani.

Ben Witcher 3'ü çok az oynadım. Fakat Skyrim'i çok çok beğendim. Witcher 3'ü tam bitirmeden karşılaştırmak doğru olmaz ama şu an Skyrim diyorum.

Witcher 3 ana hikayesi çok güzel; ama yan görevler de Skyrim çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Bethesda sağ olsun çoğu oyunu buglardan geçilmiyor. Tabi mod yapanlar sayesinde baya rahat oynayabiliyorsun.
Aralarında çıkış farkında dolayı grafiklerini karşılaştırmıyorum. Ama Skyrim modlar ile güzel bir hale getirebilirsiniz.
Bu arada Witcher serisinde en keyif aldığım oyun 1. oyundu.

Ben iki oyunu da seviyorum. Piyasada Tek oyunculu RPG denince akla bu iki oyun geliyor. İkisinin de piyasada kalmasını ve çok daha iyi işler başarmasını diliyorum. Bu arada Witcher serisinde Geralt hikayesi bitti. Ama firma farklı Witcher oyunu yapacaklarını söylemişti.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı