Witcher 3: Wild Hunt kaç kere oynadınız?

Witcher 3 türünün en iyi örneklerinden biridir ve devrimsel nitelikte bir oyundur. Ufak görevlerde bile detaycılığı üst düzeyde olan, ara sahneleri olan ve geçmişte yaptığınız olayların geleceği o kadar fazla etkilemesi oyunu değerli kılan unsurlar. Böyle uzun bir oyunun Türkçe destekli gelmesi, çok ucuza satılması ve DLC'lerinin dahi yeni bir oyun gibi olması ayrıca taktire şayan özelliklerinden.

Witcher 3 uzun bir oyundur, 70-80 saatlik oyunu 1-2 saat oynayıp kötüleyenler sorun oyunda değil, sizde. Sevmeyebilirsiniz, sizin sevmemeniz oyunun kötü olduğunu göstermez. Sadece burayı anlamanız gerekiyor.

1 kere oynadım ama zaman bulursam bir kere daha dolu dolu bitireceğim çünkü hatırlamadığım çok kısım var...

Evreni mi anlat diyorum kardeşim?
Daha ne dediğimi anlayamıyorsun yorum yapıyorsun.
Kardeşim sen ne istiyorsun? Görsel betimleme falan mı yapalım? İşte bir tane adam var ata biniyor canavar kesiyor falan. Aç youtube'u gameplay videolarını izle hikayesini çok merak ediyorsan oku. Yada alıp oyna iade diye birşey var beğenmezsen iade edebiliyorsun.

Dostum bunlardan yemezsin ama farklı ve havalı olduğunu sanmaktan linç yiyebilirsin.
Ne alakası var? Witcher 3 oynamadığım için kendimi havalı sanacağımı mı düşündün cidden? :D

Geri
Yukarı