Witcher 3: Wild Hunt kaç kere oynadınız?

1 kere bitirdim. 160 saat sürdü fakat gwent görevlerini yapmadım. Oyun harika fakat bir oyunu tekrar oynamak pek hoşuma gitmiyor, hele ki uzun süren oyunları hiç oynamıyorum. Onun yerine yeni oyunlar keşfederim.

Ben DLC'lerle beraber 1 kere oynadım ama 330 saat sürmüştü. Tadını çıkararak yavaş yavaş oynamıştım o yüzden bu kadar zaman aldı. Hızlı yolculuk yerine atla manzarayı seyrederek ağır ağır, geze geze gitmek daha keyifli mesela. Ana görev, yan görevler, kontratlar neredeyse kalmamıştır büyük ihtimal. İleride sanırım dayanamam tekrar oynarım. Bu oyun hiç eskimeyecek galiba 😋
2 kez bitirdim tam olarak. Yaklaşık 160 saat civarı sürdü. Hala favori oyunum.

Pc de kaliteli bir oyun kendisi. İlk bitirdiğimde tr yama dlc leri kapsamıyordu. Sonra tr ile bir kere daha başladım ama yarıda kaldı. Oynayacak o kadar çok oyun var ki... Keşke zaman bulsam tekrar baştan sona soluksuz bitirmek isterim. 20'li yaşların başlarında mmo veya battlegrounds tarzı oyunlarına en az 1500saat gömmemin acısı çıkıyor galiba...

4 defa bitirdim. Playstation'da platinlemek adına ve oynun anlaşılamaz bi çekiciliğinden dolayı (Yennefer <3). Ama DLC'leri hiç oynamadım. Ben oynu oynarken DLC'ler henüz çıkmamıştı.

Geçenlerde PC'de indirimde aldım, tekrar başlıyorum herhalde DLC'lerle bu sefer.

Geri
Yukarı