Sürprizbozan Witcher 3 Yalıçapkını görevi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lyrinz

Decapat
Daha fazla  
Uzatmadan hem Triss'i hem Yennefer'ı yürütmeye çalıştım ve olmadı. Yalıçapkını görevinde beni bağlayıp gittiler ve artık ikisiyle de ilişki kuramıyorum. Geri getirmenin bir yolu yokmuş. Yalıçapkını saveime dönsem ve odaya hiç girmesem sonra özel olarak konuşup herhangi birini seçme şansın var mı? İkisini de kaybetmek çok kötü oldu.

Zaten bu oyunu bitirenler çoğunlukla tekrar oynuyor. Tekrar oynadığınızda bir karakter ile ilerleyebilirsiniz. Ben 4 kere bitirdim. 3'ü triss 1'i yennefer.
Şu anda sSkellige'de aytaşı bulma görevindeyim sona büyük ihtimal yaklaştım ama yakın zamanda baştan başlayacağımı sanmıyorum. Neyse sağolun tavsiyeleriniz için

Oyun sonradan hangisiyle devam edeceğimi seçtirecek sandım öyle bişey olmadı geri dönsem 30 saat boşa gidecek oyunun başından birisini seçmek gerekiyomuş bir daha başlamam sanırım aynı hikayeleri baştan oynamak sıkıcı olabilir yalnız kowboy olarak devam ama oyunun sonradan bu seçeneği vermemesi çok saçma oyunla ilgili tüm düşüncelerimi tersine çevirdi.

Geri
Yukarı