Witcher 3 Yennefer vs. Triss

Cast en kötü kısmıydı. Yönetmenin biraz SJW olması bir de "oyundan farklı olacağım" inadı bozdu. Geralt, Ciri güzel. Yennefer tamam kız o kadar sırıtmadı gözlerin rengiyle ama kalanlar ne alaka. Nijeryalı elfler muhteşem bir detaydı mesela.
Tamamen katılıyorum hocam. Neden oyundan farklı olmak istediklerini anlamadım açıkçası. Herkesin alıştığı düzeni bozdular. Ona kalırsa Geralt'ın sesini de oyuna yakın tutmasalardı. İlginç. Nijeryalı elfler harika zaten :D

Benim dizide gördüğüm en saçma olay Cahir'in Sodden'de Vilgefortz'u yenmesiydi. Ayrıca Ciri'nin kitaplardaki hal ve hareketleri dizide yoktu. Little she devil Ciri yerine olgun ve ağırbaşlı bir Ciri izledik.

Benim dizide gördüğüm en saçma olay Cahir'in Sodden'de Vilgefortz'u yenmesiydi. Ayrıca Ciri'nin kitaplardaki hal ve hareketleri dizide yoktu. Little she devil Ciri yerine olgun ve ağırbaşlı bir Ciri izledik.
Komik olan ise Vilgefortz'un gerçekten evrendeki en güçlü kişilerden biri olmasıydı, Regis gibi bir yüce vampiri, Geralt gibi özel ve ek mutajenler ile ortaya çıkartılmış bir efsungeri, Yennefer gibi kudretli bir sahireyi bile tokatlamasıdır :D

Ciri tamamen şımarık ve her taraftan başını çıkaran bir çocuk olmalıydı. Dizide de dediğiniz gibi olgun ve ağırbaşlı birini izledik. Oyunculuk, mimikler vs. iyi ama işte. Yaşına göre böyle davranmaması daha doğruydu.
Komik olan ise Vilgefortz'un gerçekten evrendeki en güçlü kişilerden biri olmasıydı, Regis gibi bir yüce vampiri, Geralt gibi özel ve ek mutajenler ile ortaya çıkartılmış bir efsungeri, Yennefer gibi kudretli bir sahireyi bile tokatlamasıdır :D
Vilgefortz kadar efsane biri nadirdir şu evrende cidden. Regis gibi üst sınıf vampiri kül etmek zor iş. Aynı şekilde Yennefer'ı da. En güçlü sahirelerden biri. Ama sonu kötü oldu bence. Kendi tokatlandı :D

Geri
Yukarı