Witcher 3 Yennefer vs. Triss

Komik olan ise Vilgefortz'un gerçekten evrendeki en güçlü kişilerden biri olmasıydı, Regis gibi bir yüce vampiri, Geralt gibi özel ve ek mutajenler ile ortaya çıkartılmış bir efsungeri, Yennefer gibi kudretli bir sahireyi bile tokatlamasıdır :D
Ciri tamamen şımarık ve her taraftan başını çıkaran bir çocuk olmalıydı. Dizide de dediğiniz gibi olgun ve ağırbaşlı birini izledik. Oyunculuk, mimikler vs. iyi ama işte. Yaşına göre böyle davranmaması daha doğruydu.
Cahir hakkında farklı planları var diye düşünüyorum ben. Kitaptakinden daha büyük işler yaptıracaklar sanırım.
Hocam kapatıyor da malum işi yapmak için 300 kron bayılıyorum ya. 300 kron verirken elim titriyor.
Hocam Tapınak Mahallesi'ndeyseniz Carmen'in görevini yapın. Sonrasında kızlara çiçek hediye etmeniz yeterli. 😀

Vilgefortz kadar efsane biri nadirdir şu evrende cidden. Regis gibi üst sınıf vampiri kül etmek zor iş. Aynı şekilde Yennefer'ı da. En güçlü sahirelerden biri. Ama sonu kötü oldu bence. Kendi tokatlandı :D
Fringillanın madalyası sayesinde o da, yoksa Geralt gibi birinin Vilgefortz karşısında hiçbir şansı yok bana sorarsanız. Belki kılıç ustalığında onurlu bir karşılaşmada Geralt tecrübesi ile kazanabilir :D

Fringillanın madalyası sayesinde o da, yoksa Geralt gibi birinin Vilgefortz karşısında hiçbir şansı yok bana sorarsanız. Belki kılıç ustalığında onurlu bir karşılaşmada Geralt tecrübesi ile kazanabilir :D
Hiç şansı yok demek Geralt'a haksızlık olur. Ama Vilgefortz'u yenmek gerçekten zor iş. Thaned'de büyü kullanmadan sopa yardımıyla Geralt'ı hacamat etmişti. 😀

Yanlız Triss kitaplardaki Triss değil. CDR abartmış. Normalde Yennefer'la kıyaslanamaz bile. Bu arada Yennefer olması gereken kişi hikayeye göre.

Yanlız Triss kitaplardaki Triss değil. CDR abartmış. Normalde Yennefer'la kıyaslanamaz bile. Bu arada Yennefer olması gereken kişi hikayeye göre.
Orası doğru hocam, ama benim sevdiğim olay da bu zaten CDPR'nin Triss'e verdiği önem. Farklı güzellik ile hazırlanmış bir karakter gelişimi sunmuşlar Triss'e. Adeta oyunlar arasında Triss'in geliştiğini daha olgun bir insan olduğunu görüyorsunuz. En sonda zaten Witcher 3'de nasıl biri olduğunu farkedebiliyorsunuz, 1 tane bile olumsuz yönü yok diyebilirim Witcher 3 Triss'inin. Bencillik desen yok, güç kazanma hırsı desen o da yok. Sadece Geralt ile Kovir'de yaşamlarını sürdürmek istiyor 🙂

Geralt'ın Vilgefortz'un karşısında durması bile hata. Adam koskoca evrende korkulur biri. Kimleri bitirmiş kimleri. Tamam Geralt'ta fena değil ama efsungersin yani. Bir iki vampire karşı çok bir şansın yok.

Kılıç ustalığında kazanır, ona bir sözüm yok :D

Geralt'ın Vilgefortz'un karşısında durması bile hata. Adam koskoca evrende korkulur biri. Kimleri bitirmiş kimleri. Tamam Geralt'ta fena değil ama efsungersin yani. Bir iki vampire karşı çok bir şansın yok.

Kılıç ustalığında kazanır, ona bir sözüm yok :D
Kılıç ustalığında da Eskel daha iyidir Geralt'dan. Ama Geralt'ın ek mutajenleri sayesinde refleksleri ve fiziksel gücü daha üstün. Bir duelloda Geralt Eskel'i yokedebilir bence :D

Yeni konular

Geri
Yukarı