Witcher 3 Yennefer vs. Triss

Eskel’in ne kadar kılıçta Geralt’dan altta kalır bir yanı olmasada Geralt’ın aldığı ek mutajenleri unutmayalım. Bunun yüzünden Geralt ak saçlı zaten. Fiziksel sıralamada Geralt en güçlü kurt okulu efsungerlerden biri olabilir. Sadece fiziksel güç değil refleks ve hız bakımından da daha seridir Eskel’e kıyasla.

Eskel ne kadar kılıçta Geralt’dan alta kalan bir yanı olmasada Geralt’ın aldığı ek mutajenleri unutmayalım. Bunun yüzünden Geralt ak saçlı zaten. Fiziksel sıralamada Geralt en güçlü kurt okulu efsungerlerden biri olabilir. Sadece fiziksel güç değil refleks ve hız bakımından da daha seridir Eskel’e kıyasla.
Witcher sohbeti yapılabilecek bir ortam var mı? Discord grubu falan. Fazlasıyla hoşuma gidiyor bu konuşmalar.

Witcher sohbeti yapılabilecek bir ortam var mı? Discord grubu falan. Fazlasıyla hoşuma gidiyor bu konuşmalar.
Bir bilgim yok hocam ben burada konuşuyorum genelde. Konu açıldığı an atlarım içine bitene kadar durmadan konuşurum 🙂
Yanlış hatırlamıyorsam Eskel'in büyü kabiliyeti daha iyiydi. Geralt ise kılıç ustalığı olarak daha iyi.
Oda doğru hocam, Yennefer ile alakalı bir konuşmaları da var sanırsam büyü kabiliyeti ile alakalı. Fakat kılıç ustalığı konusu biraz karışık.

Eskel’in ne kadar kılıçta Geralt’dan altta kalır bir yanı olmasada Geralt’ın aldığı ek mutajenleri unutmayalım. Bunun yüzünden Geralt ak saçlı zaten. Fiziksel sıralamada Geralt en güçlü kurt okulu efsungerlerden biri olabilir. Sadece fiziksel güç değil refleks ve hız bakımından da daha seridir Eskel’e kıyasla.
Hocam ben Geralt'ın ek mutajenleri olduğunu bilmiyorum. Sadece mutajenlere daha dirençli olduğu için üzerinde ekstra deneyler yaptılar saçları da bu deneyler yüzünden beyazladı diye biliyorum. Yani diğerlerinden daha üstün olduğu bir durum olduğunu sanmıyorum.

Hocam ben Geralt'ın ek mutajenleri olduğunu bilmiyorum. Sadece mutajenlere daha dirençli olduğu için üzerinde ekstra deneyler yaptılar saçları da bu deneyler yüzünden beyazladı diye biliyorum. Yani diğerlerinden daha üstün olduğu bir durum olduğunu sanmıyorum.
Yanlış hatırlıyor veya yanlış bir kaynaktan bilgi almış olabilirim hocam. Kitapları yakın tarihde bitirmiş bir arkadaş varsa bilgilendirebilir bizi. Kitabın hikayesini aşarsak aslında Geralt’ın Professor Moreau’nun çalışmalarından aldığı ek mutasyonlarda var. Tabii orijinal hikaye olmadığı için sayılır mı bilemem.

Bende Geralt yaşlandığı için saçları beyazlamış zannediyordum.

Düzenleme: İlk başta öyle zannediyordum taa ki oyunu oynayana kadar.

Geri
Yukarı