Witcher 3 yerine oyun önerisi

• Konuyu başlatan c34t
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 239
  • Görüntüleme 12B
Bazı yan görevler dışında geneli omuzdan baktırıyor evet, Odyssey'de senaryolu tüm yan görevler ara sahneli.
Combat olarak Odyssey sürekli üstüne koyarak ilerliyor ama W3 yerinde sayıyor.
İlk Saat'de kaç vur yapıyorsun tamam şimdi 100 saat boyunca aynı combatı tekrarla.
Geralt'ın dans eder mişcesine kılıç salladığı bir skill var ama tek başına yeterli değil.

Evet sürekli kaç vur kaç vur olayı benim de çok canımı sıkmıştı. Üstelik şöyle bir olay var. Rakip sana vursa bile o an kaçma tuşuna basmışsan rakibin vurduğu senin içinden geçip gidiyor. Fiziksel olarak sana çarpıyor ama sayılmıyor. Ayrıca ATI kontrol etmek ve Geralt'ı savaşta kontrol etmek falan yani bilemiyorum gözüme çarpan çok eksisi var oyunun.

Dün gece 170 saatin sonunda yan görevler ve ana hikaye bitti. Oyunu belirtilen en iyi sonla bitirdiğini söylemeliyim ki keşke 2. iyi sonla bitirseydim dediğim de olmadı değil. DLC'lere yaklaşık 1 ay sonra başlamak istiyorum. Bu süre zarfında akşam vakitleri boş zamanımı değerlendirecek bir oyun arıyorum. Witcher açlığını doyurabilecek senaryosu yoğun 1 - 2 tane oyun önerir misiniz?
Valhalla kesinlikle. Dünyası bile benziyor desem...

Hayır ikisini de oynadım iyi oyun ama combat dışında daha iyi bir yönü yok Odyssey'in.
Ana hikaye, açık dünya, mükemmel olmasa da sağlam bir kötü karakter, boss çeşitliliği, seçim olarakta daha özgür bırakıyor yani tek iyi tarafı combat değil.

Eredin'den bahsetmeme gerek var mı? Oyun dünyasının en sönük kötü karakterlerindendir, Imlerith bile daha iyi.

Hayır bizde oynadık Witcher 3'ü tamam güzel oyun ama övüldüğü kadar da değil. Övdüğünüz kısımlar neler söyler misiniz? Ben gayette sıkıldım yani oynarken. Tamam hikayesi güzel evreni gayet genişte Geralt'ın odundan farkı yok. At desen aynı kontroller berbat. At üstünde combat aynı şekilde berbat. Oyun sadece kaç vur üzerine kurulu. Oyunda bir sürü glitch var. Bir yerden bir yere giderken çalan müzikler 20.saatin ardından o kadar rahatsız etmeye başladı ki kulaklığı çıkarıyordum. Müzikler güzel ancak o kadar çabuk tekrara düşüyor ki bunaldım cidden.

Yeni konular

Geri
Yukarı