Witcher 3 yerine oyun önerisi

• Konuyu başlatan c34t
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 239
  • Görüntüleme 12B

c34t

Kilopat
Dün gece 170 saatin sonunda yan görevler ve ana hikaye bitti. Oyunu belirtilen en iyi sonla bitirdiğini söylemeliyim ki keşke 2. iyi sonla bitirseydim dediğim de olmadı değil. DLC'lere yaklaşık 1 ay sonra başlamak istiyorum. Bu süre zarfında akşam vakitleri boş zamanımı değerlendirecek bir oyun arıyorum. Witcher açlığını doyurabilecek senaryosu yoğun 1 - 2 tane oyun önerir misiniz?

Daha iyisi değildir de o da idare eder. Karşılaştırma puanları daha yüksek W3'ün.
W3 çıktığında öncüydü çünkü, Odyssey 87 W3 93 puana sahip.

Şu an Odyysey'in yanında Witcher idare eder kalıyor. (Iki kez tüm DLC'ler ile bitirdim W3'ü, sevme sebebim karakterleri ve atmosferi oynanışta bir esprisi yok ve DLC'ler ana oyundan daha iyi.)

Combat abartısız 10 kat daha iyi.
Bosslar ve çeşitliliği daha iyi. (W3'de boss çeşitliliği zaten yok skin değiştirip önümüze sunuyorlar.)
Ana hikaye daha ilgi çekici ve sonuna daha fazla etki edebiliyorsun.
Yan görevler aynı kalitede.

AC Odyssey, her anlamda W3'ün daha iyisi.
Ben de katılıyorum Odyssey çok daha iyi bir oyun. Witcher beni 30.saatin sonunda baymıştı devam edememiştim hatta bana kalırsa gereğinden fazla abartılan bir oyun. Kötü oyun demiyorum ama gereğinden çok fazla abartılıyor bana göre. Odyssey çok daha iyi.

Ben de katılıyorum Odyssey çok daha iyi bir oyun. Witcher beni 30.saatin sonunda baymıştı devam edememiştim hatta bana kalırsa gereğinden fazla abartılan bir oyun. Kötü oyun demiyorum ama gereğinden çok fazla abartılıyor bana göre. Odyssey çok daha iyi.
Aşırı overrated o övgüleri bence DLC'leri hak ediyor, HOS DLC'si sanat eseri seviyesinde.
AC Odyssey varken gidip W3'e bakmam açıkçası combatı çekilmez. İki kez bitirdim o yetti.

Aşırı overrated o övgüleri bence DLC'leri hak ediyor, hos DLC'si sanat eseri seviyesinde.
AC Odyssey varken gidip W3'e bakmam açıkçası combatı çekilmez. İki kez bitirdim o yetti.

DLC'lerinin güzel olduğunu duydum birçok kez. Eminim öyledir ama sizin de dediğiniz gibi combatı beni de çok sıktı. Bir tane özel hareket vardı anafor sanırım ismi. Onu açmayı çok istiyordum çok havalı duruyordu. Açtım ve inanın yarım saat oynadım ve yetti.

Bunun haricinde insanlar hep "sinematik kamera açıları" diyordu. Gördüğüm tek şey ben konuşurken kamera karşı tarafın omuzundan bana bakıyor, karşımda ki kişi konuşurken kamera benim omuzumdan ona bakıyor bu kadar. Bu mu yani sinematik kamera? Odssey'de gayet tatlı gayet güzel sinematik kamera açıları vardı.

DLC'lerinin güzel olduğunu duydum birçok kez. Eminim öyledir ama sizin de dediğiniz gibi combatı beni de çok sıktı. Bir tane özel hareket vardı anafor sanırım ismi. Onu açmayı çok istiyordum çok havalı duruyordu. Açtım ve inanın yarım saat oynadım ve yetti.

Bunun haricinde insanlar hep "sinematik kamera açıları" diyordu. Gördüğüm tek şey ben konuşurken kamera karşı tarafın omuzundan bana bakıyor, karşımda ki kişi konuşurken kamera benim omuzumdan ona bakıyor bu kadar. Bu mu yani sinematik kamera? Odssey'de gayet tatlı gayet güzel sinematik kamera açıları vardı.
Bazı yan görevler dışında geneli omuzdan baktırıyor evet, Odyssey'de senaryolu tüm yan görevler ara sahneli.
Combat olarak Odyssey sürekli üstüne koyarak ilerliyor ama W3 yerinde sayıyor.
İlk saat'de kaç vur yapıyorsun tamam şimdi 100 saat boyunca aynı combatı tekrarla.
Geraltın dans edermişcesine kılıç salladığı bir skill var ama tek başına yeterli değil.

Geri
Yukarı