Witcher 3 zırh önerisi

Enes58k

Femtopat
Daha fazla  
Witcher 3 aldım. 2 DLC de var ve hangi zirhi kullanacağımı bilmiyorum. Çoğu zırhın görünüşü hoşuma gitmedi, önerebileceğiniz hem iyi görünümlü hem de güçlü zırhlar var mı?

Griffin setinin özelliklerini çok beğeniyorum ama ilk seviyelerin griffin seti çok da güzel gözükmüyor. İleride güzelleşebiliyor. Görüntü istiyorsanız ayı setini öneririm. DLC ile kurt zırhı da indirebilirsiniz ama toplamaya Kaer Morhen'den başlıyorsunuz.

İşaret pek kullanmıyorum kullandığım zaman axii veya igni kullanıyorum iksir veya yağ kullanmıyorum yağı zorlandığım fightlarda kullanıyorum
Öncelikle sana tavsiyem oyuna yeni başlamış biriysen witcher teçhizatları kullanmaya bak çünkü bu teçhizatlarının her birinin ayrı özellikleri var ve bu özellikler Büyük Usta seviyesinde açılıyor. Teçhizatlarını büyük ustaya geliştirmek için BAW DLC'sine ihtiyacın olacak çünkü bu dlc ye özel bir şema zaten bu teçhizatları sadece toussaint de ki büyük usta npc işleyebiliyor. Eğer çok fazla görünüşe düşkünsen kedi okulu, kurt okulu ve ayı okulu teçhizatlarını kullanmanı tavsiye ederim. Kedi okulunun 1. level teçhizatı kısa kollu fakat teçhizatı yükselttikçe görünümü daha da güzelleşecek. BAW dlc sinde karşına çok güzel özel zırhlar çıkacak bunlara da göz atabilirsin. Ayrıca skellige ye geldiğinde Undvik setini tavsiye ederim oyundaki çoğu zırhtan daha cool bir görünüme sahiptir.

Undvik Zırh Seti

KZAcbLV.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı