Witcher 3 zırh önerisi

RHEZNOW

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an 16 seviyeyim ve 900 Oren'im var. Kedi, ayı, kurt, ve griffin gibi zırhlar var sanırım. Ben genel olarak Quenn büyüsünü kullanıyorum. Hangi zırhı kullanmam mantıklı olur ve bunların şemasını nasıl bulabilirim? Büyük ihtimal param da yetersiz kalacak. Nasıl hızlı bir şekilde para kasabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu seviyede zırhçıdan alacağın zırh işini görür. Para kasmak için yan görev yap öldürdüğün herkesten topladığın teçhizatları sat.

Arkadaşlar şu an 16 seviyeyim ve 900 Oren'im var. Kedi, ayı, kurt, ve griffin gibi zırhlar var sanırım. Ben genel olarak quenn büyüsünü kullanıyorum. Hangi zırhı kullanmam mantıklı olur ve bunların şemasını nasıl bulabilirim? Büyük ihtimal param da yetersiz kalacak. Nasıl hızlı bir şekilde para kasabilirim?

Nasıl hızlı bir şekilde para kasabilirim diye hiç kendini yorma. Adam öldür item sattan ibaret her şey ve belli bi' yerden sonra hepsini yapabilecek maddi güçte olursun. Ben de bu seviyelerdeyken nasıl para kasabilirim diye bayağı araştırmıştım 😅 Şarap şehrindeki haydut kalesi hariç hiçbir şey yok extra olarak.

Nasıl hızlı bir şekilde para kasabilirim diye hiç kendini yorma. Adam öldür item sattan ibaret her şey ve belli bi' yerden sonra hepsini yapabilecek maddi güçte olursun. Ben de bu seviyelerdeyken nasıl para kasabilirim diye bayağı araştırmıştım 😅 şarap şehrindeki haydut kalesi hariç hiçbir şey yok extra olarak.

Aslında bayağı bir lootum var ama zırh yaparken ihtiyacım olur diye satmıyorum zırh şemalarını bulduktan sonra gereksiz olanları satacağım. Fakat şemaları nereden bulacağım onu bilmiyorum bir de en kötüsünden iyisine kadar sırayla gittiği için hepsini bulmam gerek galiba.

Ben bu aşamada zırhçıdan zırh almanızı tavsiye etmem. Keşfedeceğiniz yerlerde zaten daha iyi zırhlar karşınıza çıkacak.
Kedi okulu;

1784863191_preview_Adsız1010.png

Griffin Okulu;

1784863191_preview_Adsız333.png

Ayrıntılı bir biçimde bakmak isterseniz;(Linkte spoiler vardır.)

Hızlı bir oynayış tarzınız varsa kedi seti işinize yarar.

Ben bu aşamada zırhçıdan zırh almanızı tavsiye etmem. Keşfedeceğiniz yerlerde zaten daha iyi zırhlar karşınıza çıkacak.
Kedi okulu;

Eki Görüntüle 1324257

Griffin okulu;

Eki Görüntüle 1324258

Ayrıntılı bir biçimde bakmak isterseniz;(linkte spoiler vardır.)

Hızlı bir oynayış tarzınız varsa kedi seti işinize yarar.

Ben sıklıkla quenn büyüsü kullanıyorum sanırım bunun için ayı seti uygun fakat görünüşünü hiç beğenmedim kedi ve kurt zırhı gözüme daha güzel geliyor.

Ben sıklıkla quenn büyüsü kullanıyorum sanırım bunun için ayı seti uygun fakat görünüşünü hiç beğenmedim kedi ve kurt zırhı gözüme daha güzel geliyor.
Eğer işaret ve simya üzerine gidiyorsanız Griffin setide işinize yarayabilir.Kurt okulunu tüm okulların karışımı gibi düşünebilirsiniz.

Geri
Yukarı